• 1 EUR = 31.26 грн.
  • 1 USD = 26.50 грн.
  • Суб 18.11.2017

Новости

Телеканал "112 Україна" оновив графіку

Телеканал "112 Україна" оновив графіку
Творчество и дизайн

За рік роботи каналу "112 Україна" в ефірі його основні принципи - прозорість, об'єктивність, динаміка та збалансованість точок зору - зміцніли та утвердилися. І нова графіка програмного контенту яскраво це підкреслює. Редизайну зазнали "Новини 112", графіка прямоефірних студій "LIVE" та аналітично-підсумкової програми Павла Кужеєва "День: Made in Ukraine".

 

Головний акцент у новій графіці зміщено на використання ефекту скла та прозорості, багатошаровості та динаміці. Саме такою є інформація, яку отримують телеглядачі каналу "112 Україна": прозорою, багатогранною, об'єктивною та оперативною.

Логотип каналу "112 Україна" зазнав ребрендінгу: команда дизайнерів зробила ексклюзивне накреслення елементів логотипу, надавши йому відчуття стрімкості та динаміки - саме таким є ріст каналу та його шлях у завоюванні медіаринку.

Активно задіяні у новій графіці каналу інтерактивні елементи з титрами, які слугуватимуть телеглядачеві своєрідним інформаційним навігатором, що допомагатиме з перших секунд перегляду ефіру оперативно зорієнтуватися у швидкоплинному потоці новин.

У графіці підсумково-аналітичної програми "День: Made in Ukraine" було використано елементи українського орнаменту та "жорна часу", оформленні у технократичному стилі. Новий дизайн програми символізує настання інформаційних підсумків дня, що минає: яким він був для українців, і які його наслідки у майбутньому. 

В цілому, новий дизайн ефіру, що сконцентрований навколо колоподібного логотипу, ставив собі за мету вийти за межі квадратного екрану і "жити у реальному світі", що відповідає місії каналу - доносити до глядача найактуальнішу та найважливішу інформацію з усіх куточків України та світу.

Над креативними змінами у графіці каналу працювали головний режисер "112 України" Олександр Авшаров, команда дизайнерів каналу на чолі з провідним спеціалістом Юрієм Жалієм та арт-директором Марією Гостєвою, начальник відділу студійного та позастудійного виробництва Корчага Микола та технічна команда спеціалістів під керівництвом Скідана Дмитра.

 

КОММЕНТАРИИ К ПУБЛИКАЦИИ
САМОЕ СВЕЖЕЕ
полезная информация
Новости шоубизнеса от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Расписание кинотеатра Cinema Citi