• 1 EUR = 35.07 грн.
  • 1 USD = 28.57 грн.
  • Вт 16.01.2018

Українських дітей розважатиме велика коробка

23, 25 та 30 серпня 2014 року  в шести містах Україні відбудеться серія пізнавально-розважальних заходів для дітей від МакДональдз. Кожен із заходів присвячений певній темі – спорт, творчість, екологія, читання.  Символом радості у кожному місті буде величезна коробка Хеппі Міл® в одному із чотирьох образів.


На  свято читання завітає велика волохата коробка, яка вміє гарчати та порине разом з маленькими відвідувачами у світ казок. Учасники зможуть взяти участь у безлічі розвиваючих активностей – читання казок вголос, декламація віршів, вуличний скрабл, театралізовані ігри та багато різноманітних конкурсів і вікторин.


Спеціально для цього свята видавництво Глоуберрі Букс  підготувало яскраві розвиваючі книги та пазли з найпопулярнішими персонажами видавництва – веселковими Райдугонами, а також надало три казки для читання під час заходу.

Окрім читання,  заходи для малечі від Хеппі Міл® будуть присвячені темам спорту, екології та творчості:

Тему спорту підтримає коробка Хеппі Міл® у вигляді лабіринту. В програмі заходу – цікаві естафети, захоплюючі змагання з міні-баскетболу, групові розминки, майстер-класи з футбольного фрістайлу та танцю і багато іншого.

Тему екології підтримає коробка, яка бризкається водою. Спеціально для найдопитливіших відвідувачів передбачено шоу дитячих вчених, цікаві експерименти та загадки, а також видовищне шоу мильних бульбашок та майстер-клас з виготовлення еко-сумок.

Символом  свята творчості буде коробка-розмальовка. Малюнки на асфальті, майстер-клас з ліпки та створення фігур з надувних кульок, яскравий фейс-арт – все це не залишиться без уваги маленьких креативних відвідувачів.

Фінальне та найграндіозніше свято радості відбудеться у Києві 30 серпня біля Арки Дружби Народів. Саме тут зустрінуться всі чотири коробки Хеппі Міл® та здивують дітей різноманіттям яскравих активностей, видовищних шоу, цікавих вікторин і конкурсів.

Вхід на всі заходи вільний.

КОММЕНТАРИИ К ПУБЛИКАЦИИ
САМОЕ СВЕЖЕЕ
полезная информация
Новости шоубизнеса от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Расписание кинотеатра Cinema Citi