Бизнес и инновации - 1+1 медіа та Smartsolutions Law Group разом боротимуться з інтернет-піратством в Україні

Група компаній «1+1 медіа» та адвокатське об’єднання Smartsolutions Law Group оголосили про партнерство в рамках розвитку послуг з захисту авторських і суміжних прав в інтернеті. Спільна робота фахівців 1+1 Digital та адвокатів правової групи дозволить розширити функціонал технологічно-правової системиSUDUM та запропонувати ринку комплексне рішення для захисту інтересів правовласників.

«На жаль, сьогодні в Україні рівень проблеми інтернет-піратства достатньо високий, тому тільки технологій буває недостатньо, щоб змусити піратів видалити контент. Зі свого боку адвокати не можуть цілодобово відстежувати контент у соцмережах та пошуковій видачі Google. Завдяки синергії технічної компетенції фахівців 1+1 Digital та досвіду адвокатів Smartsolutions ми зможемо ефективніше захищати права українських компаній в інтернеті та притягати правопорушників до юридичної відповідальності. Віримо, що співробітництво дасть ринку кейси про наслідки таких порушень і допоможе знизити показник піратства у країні», – зазначає Анна Ткаченко, директор діджитал-напрямку 1+1 медіа.

Згідно з підписаною угодою, Smartsolutions Law Group стане ексклюзивним юридичним партнером 1+1 медіа в рамках проекту SUDUM.

«Онлайн-піратство – це складна глобальна проблема, над якою б’ються у багатьох країнах. Україна поки що знаходиться на початку шляху, але вже зараз існують інструменти  для ефективної боротьби – як технічні, так і правові. Наша компанія бореться з піратством не перший рік, і цей досвід дозволяє зробити однозначний висновок: спіймати та покарати пірата реально, – відзначив адвокат Олександр Папуця, партнер Smartsolutions Law Group. – Ключові гравці ринку налаштовані серйозно, і в цьому їх підтримує держава. Захист інтелектуальної власності – обов’язкова умова євроінтеграції України, а це означає, що компромісів у цій війні не буде, а методи будуть вдосконалюватись. Ми, як адвокати, докладемо всіх зусиль для того, щоб правові інструменти працювали безвідмовно».

У перспективі медіахолдинг та правова група планують захищати в інтернеті не тільки відеоконтент, а й інші об’єкти інтелектуальної власності. Клієнти двох компаній також зможуть вибрати між комплексним рішенням та окремими опціями: моніторинг та видалення нелегальних копій контенту або правова допомога адвокатів у захисті інтересів правовласників.

Нагадаємо, система SUDUM була створена для захисту контенту 1+1 медіа у 2016 році. Сервіс розпізнає та блокує нелегальні копії відеоконтенту на сайтах, популярних соцмережах та відеохостингах. За перший рік роботи рішення показало хороший результат: медіагрупа видалила понад 200 тис. піратських посилань та збільшила прибуток від реклами на власних ресурсах на 40%. У 2018 році 1+1 медіа почала продавати SUDUM, як сервіс з захисту інтересів правовласників відеоконтенту. За перші три місяці роботи клієнтами сервісу стали KINOMANIA, KINOLIFE Distribution, Must See Movie та Ukrainian Film Distribution.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Бизнес и инновации - Определен победитель питчинга проектов KIEV CoProduction Meetings 2016

Определен победитель питчинга проектов KIEV CoProduction Meetings 2016

Из присланных организаторам проектов для участия в KIEV CoProduction Meetings эксперты отобрали 10 финалистов, ...

Бизнес и инновации - Самые популярные направления отдыха у украинцев по запросам Google

Самые популярные направления отдыха у украинцев по запросам Google

Мы проанализировали поисковые запросы украинских пользователей со словами “отдых в.../відпочинок в...” за последние 3 ...

Бизнес и инновации - Теперь калорийность конфет можно узнать с первого взгляда

Теперь калорийность конфет можно узнать с первого взгляда

Компании Mars Chocolate, Wrigley, Nestlé USA, Ferrero, Lindt, Ghirardelli, Russell Stover, и Ferrara Candy ...

Бизнес и инновации - Hackathon Garage48 Internet of Things Dnipro 2016

Hackathon Garage48 Internet of Things Dnipro 2016

Garage48 совместно с Estonian Development Cooperation и I coworking hub проводят Хакатон Internet of ...

Бизнес и инновации - Мультибренд самой дорогой мебели мира в Украине.

Мультибренд самой дорогой мебели мира в Украине.

Для тех, кто всерьёз отдаёт предпочтение высоким ноткам качества, рекламным агентством Royal Advertising и ...

Бизнес и инновации - Vizeum Ukraine победил в тендере на медиаобслуживание IDS Borjomi Ukraine

Vizeum Ukraine победил в тендере на медиаобслуживание IDS Borjomi Ukraine

Vizeum Ukraine займется размещением рекламы для брендов IDS Borjomi Ukraine во всех основных каналах ...