Відтепер кожен українець зможе опанувати тему енергоефективності від і до завдяки програмі підтримки енергоефективної модернізації житла IQ energy, що була розроблена Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) за підтримки Східноєвропейського Партнерства у сфері енергоефективності та довкілля (E5P), Швеції і Європейського Союзу.
 
Спеціально для цього агентство PROVID у тісній співпраці з командою IQ energy розробило максимально простий і зрозумілий шлях до якісного перетворення житла. Лише 6 послідовних кроків, 6 освітніх відео, об’єднаних ідеєю Енергоефективної Еволюції, кожен етап якої можна пройти й опинитися на вершині. Тоді хаос з котлів-радіаторів-насосів-регуляторів зникне, а єдине, що лишиться, — запитання: як ми жили без цього раніше?

Тому краще не зволікати, адже зима, як і чергове підвищення тарифів, знову настане. Краще переходити до активних дій, тим паче, що всі умови для цього створені. За допомогою сайту IQenergy.org.ua можна добрати обладнання, дізнатися, в яких банках-партнерах можливо отримати спеціальний кредит. Після встановлення енергоефективного обладнання, отриманого за допомогою кредиту, частину його вартості можна компенсувати за рахунок гранту до 3000 євро! Та починати потрібно з перегляду відео на YouTube-каналі IQ energy:

Оксана Булгакова, директор програми IQ energy: «Непростий, на перший погляд, процес енергоефективної модернізації житла був спрощений для розуміння, буквально розкладений по поличках спільно з РА PROVID, за що колегам велика подяка.

Кінець опалювального сезону настав і саме час задуматися над тим, як поліпшити своє житло, щоб знизити кількість споживаного тепла при тому ж або кращому рівні комфорту й, відповідно, менше платити за комунальні послуги наступної зими.

Важливо також пам'ятати, що правильне використання енергоресурсів, зниження втрат тепла матиме позитивний вплив не тільки на гаманці українців, а й сприятиме зменшенню залежності країни від імпортованого газу, а також стане ще одним кроком до збереження балансу екосистеми та ресурсів планети загалом».

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Почему молодые креаторы не учатся у стариков. И почему они категорически неправы

Прозвучит резковато, но, чёрт возьми, это происходит прямо сейчас. Мы теряем огромные возможности. Раньше мы ...

Обезьяна, погоня и роуминг (ВИДЕО)

Перед началом летних отпусков в новом рекламном видео Киевстар продолжает рассказывать своим абонентам о ...

Как мой партнер уничтожил меня

Рави Вадреву (слева) Начало Впервые я попал в Кремниевую долину в 2011 году, переехав ...

Lions creativity Days – Дни креативности в Украине. День первый

Дни креативности в Украине - LIONS Creativity Days - событие, которое в одном месте ...

«Try True MBA» — возможность с пользой провести выходной

Два преподавателя  программ MBA, поделятся своим богатым опытом работы в разных отраслях бизнеса. Вы ...

«РТМ-Украина» купила сеть рекламоносителей в Сумах

  До этого времени «РТМ-Украина» не была представлена в Сумах и обеспечивала Клиентам только ...