Передаем текст письма полностью:

Шановна пані / Шановний пане 

 
Провівши ретельний аналіз українського ринку, ми вирішили припинити нашу діяльність в Україні починаючи з 25 січня 2016 року. Тому ми з прикрістю повідомляємо Вам, що в майбутньому ми не зможемо пропонувати Вам нові акції. Для наших користувачів це означає, що починаючи з 25 січня 2016 року, ми припинимо пропонувати акції на нашому сайті. Якщо Ви придбали купон, але ще не використали, і строк його дії ще триває, він буде дійсним найпізніше до 25 лютого 2016 р. Якщо Ви його не використаєте до зазначеної дати, то Ви отримаєте відшкодування сплаченої за нього ціни тим же методом, яким Ви здійснили оплату (на банківську картку). З питань відшкодування оплат, здійснених іншими методами, зверніться до служби підтримки користувачів як вказано нижче. Умови купону лишаються дійсними найпізніше до 25 лютого 2016 р.
 
Придбані купони на товари будуть реалізовані. Якщо Ви бажаєте повернути придбаний Вами товар з розділу «Шопінг», Ви можете зробити це до 25 лютого 2016 року. 
 
Якщо Вам необхідно поговорити з нашим представником, зверніться до нашої служби підтримки користувачів за номером телефону (+380 44) 597-9779, або напишіть нам через форму зворотного зв'язку за посиланням http://www.groupon.com.ua/customer_support до 25 лютого 2016 року. 
 
Прийняття цього рішення було нелегким. Ми оцінили нашу присутність у світі та ретельно вивчили ринки, на яких потенціал ринку відповідає необхідним інвестиціям. Оскільки ми не бачимо можливостей для прибуткової діяльності в найближчому майбутньому, ми прийняли складне рішення припинити нашу діяльність тут.
 
Якщо Вам необхідна допомога з питань щодо Групон та для отримання додаткової інформації, зверніться до нашої служби підтримки користувачів за номером телефону (+380 44) 597-9779 або напишіть нам через форму зворотного зв'язку за посиланням http://www.groupon.com.ua/customer_support до 25 лютого 2016 року.
 
Ми були дуже раді бачити Вас серед користувачів Групон в ці роки. Дякуємо Вам, що скористалися нашими послугами протягом цього часу.
 
З повагою,
 
Сергій Зубчевський, Директор ТОВ «Групон УА»
 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Apple: ни дня без обновлений

 В Apple обновили всю существующую линейку плееровiPod. iPod Nano и iPod Shuffle не претерпели изменений, кроме ...

Carlsberg Group вместе с партнерами разрабатывает биоразлагаемую древесно-волокнистую бутылку

 В ходе панельной дискуссии, посвященной безотходным материалам, на Всемирном экономическом форуме в Давосе 22 ...

PROFFSTORE HACKATHON — хакатон 1001 человека

Proffstore Hackathon пройдет под девизом «FEEL FREEDOM». Организаторы уверены, что свобода реализовывать свои самые ...

Летняя школа в Киевской Академии Медиа Искусств

В ее рамках пройдет недельный интенсив “Marketing Strategy”, программа которого разработана специально для владельцев ...

В Киеве впервые вручили престижную награду Communication for Future (Давос)

Кристаллы, как символ прозрачности и эффективности коммуникаций, получили Роман Скрыпин (сооснователь проекта hromadske.tv), Ирина ...

Не все стартапы одинаково перспективны

В 2013 году аналитическая компания Startup Genome проанализировала 3 200 быстро растущих стартапов на ...