Передаем текст письма полностью:

Шановна пані / Шановний пане 

 
Провівши ретельний аналіз українського ринку, ми вирішили припинити нашу діяльність в Україні починаючи з 25 січня 2016 року. Тому ми з прикрістю повідомляємо Вам, що в майбутньому ми не зможемо пропонувати Вам нові акції. Для наших користувачів це означає, що починаючи з 25 січня 2016 року, ми припинимо пропонувати акції на нашому сайті. Якщо Ви придбали купон, але ще не використали, і строк його дії ще триває, він буде дійсним найпізніше до 25 лютого 2016 р. Якщо Ви його не використаєте до зазначеної дати, то Ви отримаєте відшкодування сплаченої за нього ціни тим же методом, яким Ви здійснили оплату (на банківську картку). З питань відшкодування оплат, здійснених іншими методами, зверніться до служби підтримки користувачів як вказано нижче. Умови купону лишаються дійсними найпізніше до 25 лютого 2016 р.
 
Придбані купони на товари будуть реалізовані. Якщо Ви бажаєте повернути придбаний Вами товар з розділу «Шопінг», Ви можете зробити це до 25 лютого 2016 року. 
 
Якщо Вам необхідно поговорити з нашим представником, зверніться до нашої служби підтримки користувачів за номером телефону (+380 44) 597-9779, або напишіть нам через форму зворотного зв'язку за посиланням http://www.groupon.com.ua/customer_support до 25 лютого 2016 року. 
 
Прийняття цього рішення було нелегким. Ми оцінили нашу присутність у світі та ретельно вивчили ринки, на яких потенціал ринку відповідає необхідним інвестиціям. Оскільки ми не бачимо можливостей для прибуткової діяльності в найближчому майбутньому, ми прийняли складне рішення припинити нашу діяльність тут.
 
Якщо Вам необхідна допомога з питань щодо Групон та для отримання додаткової інформації, зверніться до нашої служби підтримки користувачів за номером телефону (+380 44) 597-9779 або напишіть нам через форму зворотного зв'язку за посиланням http://www.groupon.com.ua/customer_support до 25 лютого 2016 року.
 
Ми були дуже раді бачити Вас серед користувачів Групон в ці роки. Дякуємо Вам, що скористалися нашими послугами протягом цього часу.
 
З повагою,
 
Сергій Зубчевський, Директор ТОВ «Групон УА»
 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Как программисты помогут беженцам из Донбасса и Крыма: победители хакатона SocialBoost

 Все они призваны решить те или иные проблемы переселенцев из зоны АТО или Крыма, ...

Почему в Кремниевой долине выбирают OS X

Я видел много видео с офисами Google, Dropbox и Quora и многих других компаний. ...

Эко-упаковка для карандашей

Грегуар придумал, как продавать набор цветных карандашей без традиционной упаковки. Его решение — слепить ...

«Хипстерский» ребрендинг «Вірний Друк» by «Бюро Маркетинговых Технологий»

Логотип компании создан в актуальной сегодня «хипстерской» стилистике и представляет собой комбинацию пиктограмм, символизирующих ...

Новая форма жизни, напечатанная на 3d принтере

Oscar — так зовут маленького монстрика, которого ученый распечатал на органическом принтере, взяв за ...

Кинопрокатная индустрия Украина значительно уступает странам Европы

Об этом в своем докладе на международной конференции «Кинобизнес», проходящей в рамках медиафорума KIEV MEDIA WEEK, рассказал ...