Бизнес и инновации - C пометкой СРОЧНО! Групон уходит с Украины

Передаем текст письма полностью:

Шановна пані / Шановний пане 

 
Провівши ретельний аналіз українського ринку, ми вирішили припинити нашу діяльність в Україні починаючи з 25 січня 2016 року. Тому ми з прикрістю повідомляємо Вам, що в майбутньому ми не зможемо пропонувати Вам нові акції. Для наших користувачів це означає, що починаючи з 25 січня 2016 року, ми припинимо пропонувати акції на нашому сайті. Якщо Ви придбали купон, але ще не використали, і строк його дії ще триває, він буде дійсним найпізніше до 25 лютого 2016 р. Якщо Ви його не використаєте до зазначеної дати, то Ви отримаєте відшкодування сплаченої за нього ціни тим же методом, яким Ви здійснили оплату (на банківську картку). З питань відшкодування оплат, здійснених іншими методами, зверніться до служби підтримки користувачів як вказано нижче. Умови купону лишаються дійсними найпізніше до 25 лютого 2016 р.
 
Придбані купони на товари будуть реалізовані. Якщо Ви бажаєте повернути придбаний Вами товар з розділу «Шопінг», Ви можете зробити це до 25 лютого 2016 року. 
 
Якщо Вам необхідно поговорити з нашим представником, зверніться до нашої служби підтримки користувачів за номером телефону (+380 44) 597-9779, або напишіть нам через форму зворотного зв'язку за посиланням http://www.groupon.com.ua/customer_support до 25 лютого 2016 року. 
 
Прийняття цього рішення було нелегким. Ми оцінили нашу присутність у світі та ретельно вивчили ринки, на яких потенціал ринку відповідає необхідним інвестиціям. Оскільки ми не бачимо можливостей для прибуткової діяльності в найближчому майбутньому, ми прийняли складне рішення припинити нашу діяльність тут.
 
Якщо Вам необхідна допомога з питань щодо Групон та для отримання додаткової інформації, зверніться до нашої служби підтримки користувачів за номером телефону (+380 44) 597-9779 або напишіть нам через форму зворотного зв'язку за посиланням http://www.groupon.com.ua/customer_support до 25 лютого 2016 року.
 
Ми були дуже раді бачити Вас серед користувачів Групон в ці роки. Дякуємо Вам, що скористалися нашими послугами протягом цього часу.
 
З повагою,
 
Сергій Зубчевський, Директор ТОВ «Групон УА»
 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Бизнес и инновации - UFID2014 озаботится реконструкцией Украины

UFID2014 озаботится реконструкцией Украины

  Форум развития инфраструктуры Украины UFID2014 — наиболее масштабное событие по вопросам восстановления инфраструктуры ...

Бизнес и инновации - Лучшие парфюмерные сторы Украины

Лучшие парфюмерные сторы Украины

Учитывая достаточное количество бьюти-сторов на украинском рынке, а также интернет-магазинов такой направленности, отыскать нечто ...

Бизнес и инновации - Уроки кризиса: как выживает украинский e-commerce

Уроки кризиса: как выживает украинский e-commerce

По Талебу, вещи, которые никогда не случались раньше, рано или поздно случатся. Что казалось ...

Бизнес и инновации - Kickstarter вангует: какие технологические новинки ожидаются в 2017 году

Kickstarter вангует: какие технологические новинки ожидаются в 2017 году

Новые проекты в области аудио «Разъём для наушников с очередной презентацией Apple оказался в ...

Бизнес и инновации - Dropbox представил новый дизайн и логотип

Dropbox представил новый дизайн и логотип

На сайте Dropbox сообщается, что обновленный бренд поможет позиционировать сервис не только как место ...