На сайті http://carlsbergpromo170.com.ua зібрано 12 фактів з історії розвитку компанії. Учасники акції* мають обрати найбільш цікавий з них і поділитися ним на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook. Кожен, хто виконає умови акції, автоматично стає учасником розіграшу та отримує шанс безкоштовно відвідати музей пивоваріння у Копенгагені. Взяти участь у розіграші зможуть тільки особи, яким вже виповнилося 18 років. Результати акції будуть оголошені 11 серпня.

Переможці зможуть приєднатися до святкування 170-річчя Carlsberg, завітати до музею та відвідати легендарний бар Якобсен, названий на честь засновника компанії. Екскурсанти дізнаються, як з’явилося це легендарне датське пиво і який шлях воно пройшло, перш ніж стати відомим у будь-якій точці планети. Більше того, вони зможуть на власні очі побачити Дослідницьку лабораторію, де з 1875 року і до сьогодні здійснюються головні пивні відкриття. Поїздка відбудеться 25-27 серпня 2017 року і буде включати переліт Київ—Копенгаген—Київ, проживання та екскурсійну програму.

«Засновник компанії Якоб Якобсен ще в XIX столітті дуже чітко сформував незмінну місію нашої компанії: варити пиво для кращого сьогодні і завтра. Він завжди намагався досягти досконалості у мистецтві пивоваріння і приділяв цьому багато часу. За 170 років справді було зроблено багато пивних відкриттів світового масштабу, і важливо те, що Carlsberg завжди готовий ділитися своїми досягненнями. Зараз ми теж хочемо подарувати українцям можливість особисто побувати у місці, де починалася історія пива Carlsberg та, можливо, відкрити його для себе з нового боку», — Дмитро Пилипенко, менеджер з маркетингу компанії Carlsberg Ukraine.

 

*З детальними умовами акції можна ознайомитись за посиланням

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Что искали в Google в 2015

В 2015 году люди задавались вопросом о значении Федерального флага, последнем шоу Дэвида Леттермана, ...

Фото пост-продакшн: Рекламные изображения

Мастер-класс проведут Митя Прохоров и Юлия Гладиренко – основатели пост-продакшн компании «Big Fish House» ...

Интернет-магазин Topmall.ua и StarLightMedia заключили рекламную сделку на $3,2 млн

О сделке стороны объявили сегодня, в первый день конференции IDCEE. По словам участников соглашения, ...

Соки Rich Kids появились на полках в новом дизайне

Так, в ходе подготовки кампании, самыми долго обсуждаемыми вопросами были не стратегия или идея ...

Игрушки как искусство (видео)

Украинская команда Ukrainian Gears пытается заработать на довольно необычном продукте: они делают интернет-магазин, где продаются деревянные ...

Сюрприз к десятилетию

Популярный VoIP-сервис Skype празднует десятилетие с даты запуска бесплатных видеозвонков. И в честь праздника запускает ...