Бизнес и инновации - Кияни розробили бота, який відстежує ціни в готелях

Telegram-бот Hotelhunt допомагає користувачам відстежувати зміни цін на готельні номери. Програму створили кияни Микола Кравчук і Денис Ліщенко.

Бот безкоштовний, при цьому можна створювати необмежену кількість відстежень. Наразі програма підтримує шість мов: англійську, українську, російську, італійську, німецьку та індонезійську.

«Навіть якщо ви забронювали житло за вигідною ціною, залишається вірогідність того, що вона відчутно знизиться. Вартість номерів постійно змінюється на основі таких речей, як попит і пропозиція, знижки, конкуренція на ринку та інше. Користувачі Hotelhunt заощаджують у середньому 15% від першочергової ціни на номер. В окремих випадках ціна може знижуватися до 60%», – розповідають розробники програми.

Автори проекту зазначають, що у майбутньому бот зможе автоматично підбирати варіанти готелів відповідно до вподобань користувачів, перевірятиме наявність вільних місць у разі їх відсутності.

Джерело

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Мелет все, кроме глупостей (ВИДЕО)

Мелет все, кроме глупостей (ВИДЕО)

В чем ценность украинского производителя техники? Он как никто другой понимает своего потребителя – ...

Как прочитать закрытую книгу (ВИДЕО)

Как прочитать закрытую книгу (ВИДЕО)

Многие библиотеки мира занимаются постепенным оцифровыванием книг, находящихся в их хранилищах. Это делается на ...

Идеи, которые меняют мир

Идеи, которые меняют мир

Вчера запустился проект «Идеи, которые меняют мир». Инициатором проекта является Институт модернизации методов образования при ...