Бизнес и инновации - Києву -унікальна експозиція

Вернісаж зібрав роботи двадцяти різнопланових митців, від перспективних початківців до професіоналів, які об'єдналися у темі пошуку себе, своєї дороги та ролі у житті оновленої України. 

16 листопада відбулося урочисте відкриття експозиції, на якій були присутні журналісти, митці, друзі та клієнти оператора зовнішньої реклами Perekhid Outdoor. На закритій презентації гості змогли зустрітися з художниками, куратором Ольгою Солонько та організаторами виставки, аби першими побачити та почути всі деталі з перших вуст.

Директор Perekhid Outdoor Лариса Булатова: «Як оператор зовнішньої реклами ми є частиною міської інфраструктури та візуального простору міста. Це накладає на нас певну відповідальність за формування інформаційного та культурного середовища, в якому ми існуємо. Відкриття експозиції – наш художній внесок в глобальний розвиток візуальної культури. Святкувати 20-річчя компанії в такому форматі – справжнє задоволення. Наша команда завжди готова до нестандартних кроків на шляху вдосконалення нашого сьогодення».

Нагадаємо, що всі бажаючі зможуть відвідати виставку впродовж 10 днів. Експозиція триватиме з 18 по 29 листопада 2016 в галереї «АРТпричал». Вхід вільний.

Куратор експозиції: художниця, учасник міжнародних виставок Ольга Солонько.

Організатори: Perekhid Outdoor, Arteria.link.

Ознайомитися з переліком учасників експозиції та інтерв’ю з митцями, а також з усіма деталями виставки можна на сторінці заходу у Facebook

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Бизнес и инновации - Почему безумные планы Элона Маска — вовсе не безумные

Почему безумные планы Элона Маска — вовсе не безумные

В плане, озвученном Элоном Маском, фигурируют четыре новых вида электротранспорта, инициативы по выработке энергии ...

Бизнес и инновации - На новий рік LEAD9 відправив своїм клієнтам “живий” подарунок

На новий рік LEAD9 відправив своїм клієнтам “живий” подарунок

Отже, 1)Клієнти отримали новорічну листівку із зображенням, яке оживає у руках 2)Після сканування листівки ...

Бизнес и инновации - Вся правда о корпоративных PR-службах  — из первых уст

Вся правда о корпоративных PR-службах — из первых уст

Вводный спич и модерация Елены Деревянко ,  управляющего партнер Агентства PR-Service, вице-президента Украинской PR-Лиги ...