Головною ідеєю є нагадування молоді про важливість контрацепції та опіки над репродуктивним здоров’ям. Саме тому заклик «Майбутнє варто планувати» є кульмінаційною частиною відео і спонукає аудиторію до роздумів з питань планування сім’ї.

 

Олена Зуєва, креативний директор MEX Advertising:

— Тема сексу і сексуального виховання завжди цікавить, навіть досвідчених рекламістів. Тому агенція МЕХ Advertising з максимальним ентузіазмом і вдячністю до клієнта взяла участь у новому проекті. Але задача не була надто простою: у брифі йшлося не просто про сексуальний розвиток молоді – цього разу перед агенцією була поставлена задача розповісти про сексуальні взаємини якомога делікатніше,  і в першу чергу показати цивілізоване спілкування різних поколінь. На нашу думку, з поставленою задачею ми впоралися. Маю окремо подякувати USAID за можливість реалізувати проект, і режисера Івана Цюпку за плідну співпрацю. До того ж зйомки ролика – це захоплюючий процес від початку до фіналізації, і ми з вдячністю згадуємо період роботи над проектом.

Микола Ябченко, координатор з комунікацій Програми USAID «Здоров’я жінок України»

— Це вже другий ролик соціальної реклами на тему планування сім’ї, яку створює для нас MEX Advertising у співпраці з режисером Іваном Цюпкою. І вдруге ми відзначаємо високий професіоналізм креативної команди. Абсолютно все – від ідеї та кастингу і до реалізації на знімальному майданчику – виявлялось настільки влучним, що ми затверджували все «з першого дубля». Вважаємо, що нам пощастило працювати з таким талановитим творчим колективом і сподіваємось, що плід нашої співпраці сподобається також і аудиторії. Адже наша тема досить «незручна» для значної кількості українських родин, однак вже час відверто поговорити батькам з дітьми і ми хотіли би дати цьому певний імпульс.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

LinkedIn сменил владельца

Сумма сделки составила $26,2 млн. Покупка стала крупнейшим приобретением в истории Microsoft. Ранее препятствием по ...

Центральноазиатский фестиваль рекламы Red Jolbors

Программа состоит из образовательных лекций и мастер-классов, а также церемонии награждения лучших рекламных решений. ...

Эксперты обсудили новый закон о кино на специальной панельной дискуссии #Кінокраїна

23 сентября, в завершении 6-го международного медиафорума KIEV MEDIA WEEK в рамках специального проекта ...

5 книг, обязательных к прочтению, от главного дизайнера Pepsico

Николас Негропонте — «Цифровой человек»  Интернет кардинально изменил то, как многие люди получают информацию ...

Новые объекты притяжения от Watsons

Уникальная коллекция магнитов будет представлена во всей торговой сети Watsons. На магнитах изображены рисунки ...

Звезда футбола становится звездой рекламы (ВИДЕО)

  Они пригласили Криштиану Роналду, поскольку тот, как им показалось, является воплощением идеального спортсмена: ...