На базі легендарного ВНЗу, історія якого нараховує 400 років, розпочинається новий проект. За ініціативою МАМІ у вересні 2017 стартувала програма «Customer Experience» для магістрів кафедри маркетингу та управління бізнесом Національного університету «Києво-Могилянська академія». Могилянка, відома у світі завдяки унікальному поєднанню академічної методи та орієнтації на сучасні технології, започаткувала це навчання, щоб привести рівень знань майбутніх фахівців до міжнародних стандартів сьогодення. «Задача курсу МАМІ — підготувати студентів до їх першої роботи в маркетингу, дати максимум практичних знань та закласти фундамент для подальшої кар’єри, – наголошує Наталія Морозова, голова правління МАМІ, — Ми щиро віримо, що вкладаючи сили та знання в цей проект, в майбутньому він принесе найкращі кадри у сферу маркетингових комунікацій.»

З 6 вересня до 22 листопада експерти МАМІ поділяться секретами маркетингових комунікацій з майбутніми колегами. Щонеділі студентів чекатимуть реальні, практичні теми та завдання. Чотирнадцять крутих профі маркетингу викладатимуть, як ефективно планувати та реалізовувати комунікаційні кампанії,  рахувати бюджет, створювати мотивації та оцінювати ефективність. Тринадцять лекцій, дванадцять тем, командна робота, презентація-захист практичних робіт та реальний бриф від справжнього клієнта.

За «доброю» традицією МАМІ, дипломи курсу отримають лише успішні студенти; рекомендації викладачів – лише найталановитіші «зірочки». Це не просто «факультатив», це – челендж, який допоможе майбутнім економістам та маркетологам отримати актуальні, практичні основи маркетингових комунікацій.  Як підкреслила Катерина Валерiївна Пiчик, к.е.н., доцент, завідувач кафедри маркетингу та управління бізнесом факультету економічних наук в НаУКМА: «Співпраця з МАМІ — це прекрасна можливість об’єднати зусилля для формування вищої освіти нового типу: не лише за книжковими стандартами, а з урахуванням всіх найсучасніших тенденцій в маркетингу. Цей курс надасть нашим випускникам переваг в їх майбутньому професійному становленні.»

 

 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

В Великобритании изобрели одежду, которая растет вместе с детьми.

Ясин разработал особую плиссированную ткань, которая может растягиваться в длину и ширину, соответствуя размерам ...

Капитализация Apple впервые превысила $900 млрд по итогам торгов

Рыночная стоимость Apple по итогам торгов на бирже NASDAQ 8 ноября впервые превысила $900 ...

В уанете появилась азбука информационной безопасности

 В ней на примерах объясняется значение многих специфических слов и выражений — например, таких ...

Руслана Писанка снялась в рекламе национального оператора «Киевстар»

Руслана сыграла роль мамы, которая с сыном пришла на ярмарку за продуктами. Мама учит ...

Стартап и акселератор: печальный опыт и важные уроки

«После 12 лет работы в сфере разработки программного обеспечения я решил запустить собственный стартап. ...

Правдивый разговор в эпоху постправды

12 апреля 2017 г. прошел XV Международный PR-Фестиваль, одно из старейших и крупнейших отраслевых ...