На базі легендарного ВНЗу, історія якого нараховує 400 років, розпочинається новий проект. За ініціативою МАМІ у вересні 2017 стартувала програма «Customer Experience» для магістрів кафедри маркетингу та управління бізнесом Національного університету «Києво-Могилянська академія». Могилянка, відома у світі завдяки унікальному поєднанню академічної методи та орієнтації на сучасні технології, започаткувала це навчання, щоб привести рівень знань майбутніх фахівців до міжнародних стандартів сьогодення. «Задача курсу МАМІ — підготувати студентів до їх першої роботи в маркетингу, дати максимум практичних знань та закласти фундамент для подальшої кар’єри, – наголошує Наталія Морозова, голова правління МАМІ, — Ми щиро віримо, що вкладаючи сили та знання в цей проект, в майбутньому він принесе найкращі кадри у сферу маркетингових комунікацій.»

З 6 вересня до 22 листопада експерти МАМІ поділяться секретами маркетингових комунікацій з майбутніми колегами. Щонеділі студентів чекатимуть реальні, практичні теми та завдання. Чотирнадцять крутих профі маркетингу викладатимуть, як ефективно планувати та реалізовувати комунікаційні кампанії,  рахувати бюджет, створювати мотивації та оцінювати ефективність. Тринадцять лекцій, дванадцять тем, командна робота, презентація-захист практичних робіт та реальний бриф від справжнього клієнта.

За «доброю» традицією МАМІ, дипломи курсу отримають лише успішні студенти; рекомендації викладачів – лише найталановитіші «зірочки». Це не просто «факультатив», це – челендж, який допоможе майбутнім економістам та маркетологам отримати актуальні, практичні основи маркетингових комунікацій.  Як підкреслила Катерина Валерiївна Пiчик, к.е.н., доцент, завідувач кафедри маркетингу та управління бізнесом факультету економічних наук в НаУКМА: «Співпраця з МАМІ — це прекрасна можливість об’єднати зусилля для формування вищої освіти нового типу: не лише за книжковими стандартами, а з урахуванням всіх найсучасніших тенденцій в маркетингу. Цей курс надасть нашим випускникам переваг в їх майбутньому професійному становленні.»

 

 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Обучение от МАМИ: маркетинговые сервисы в теории и на практике

  Ассоциация проводит обучающий курс по теме «Маркетинговые сервисы» уже третий год подряд для ...

CARTE NOIRE стал спонсором шоу «Холостяк»

Агентство поставило перед собой задачу не просто интегрировать Carte Noire в проект, но дать ...

Самые желанные сообщения (ВИДЕО)

Minute of Life – это сервис отложенных видеосообщений, где пользователи создают и дарят своим ...

Видео. Дрон-тяжеловес изменит подход к киносъемкам

Собравшиеся на этой неделе в Лос-Анжелесе представители теле и киноиндустрии смогли ознакомиться с разработкой ...

Придумай конфетку

Потенциальные покупатели такого аппарата могут инвестировать средства в его коммерциализацию через краудфандинг-платформу Kickstarter. Создатели ...

Встреча с первыми лицами журнала «Forbes Украина»

Михаил Котов, главный редактор «Forbes Украина». Начинал карьеру в журналистике в качестве обозревателя в ...