Бизнес и инновации - МАМІ та могилянка — колаборація досвіду та знань

На базі легендарного ВНЗу, історія якого нараховує 400 років, розпочинається новий проект. За ініціативою МАМІ у вересні 2017 стартувала програма «Customer Experience» для магістрів кафедри маркетингу та управління бізнесом Національного університету «Києво-Могилянська академія». Могилянка, відома у світі завдяки унікальному поєднанню академічної методи та орієнтації на сучасні технології, започаткувала це навчання, щоб привести рівень знань майбутніх фахівців до міжнародних стандартів сьогодення. «Задача курсу МАМІ — підготувати студентів до їх першої роботи в маркетингу, дати максимум практичних знань та закласти фундамент для подальшої кар’єри, – наголошує Наталія Морозова, голова правління МАМІ, — Ми щиро віримо, що вкладаючи сили та знання в цей проект, в майбутньому він принесе найкращі кадри у сферу маркетингових комунікацій.»

З 6 вересня до 22 листопада експерти МАМІ поділяться секретами маркетингових комунікацій з майбутніми колегами. Щонеділі студентів чекатимуть реальні, практичні теми та завдання. Чотирнадцять крутих профі маркетингу викладатимуть, як ефективно планувати та реалізовувати комунікаційні кампанії,  рахувати бюджет, створювати мотивації та оцінювати ефективність. Тринадцять лекцій, дванадцять тем, командна робота, презентація-захист практичних робіт та реальний бриф від справжнього клієнта.

За «доброю» традицією МАМІ, дипломи курсу отримають лише успішні студенти; рекомендації викладачів – лише найталановитіші «зірочки». Це не просто «факультатив», це – челендж, який допоможе майбутнім економістам та маркетологам отримати актуальні, практичні основи маркетингових комунікацій.  Як підкреслила Катерина Валерiївна Пiчик, к.е.н., доцент, завідувач кафедри маркетингу та управління бізнесом факультету економічних наук в НаУКМА: «Співпраця з МАМІ — це прекрасна можливість об’єднати зусилля для формування вищої освіти нового типу: не лише за книжковими стандартами, а з урахуванням всіх найсучасніших тенденцій в маркетингу. Цей курс надасть нашим випускникам переваг в їх майбутньому професійному становленні.»

 

 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Бизнес и инновации - Карли Клосс стала лицом adidas by Stella McCartney

Карли Клосс стала лицом adidas by Stella McCartney

Супермодель Карли Клосс станет лицом коллекции adidas by Stella McCartney сезона осень/зима 2016. Благодаря ...

Бизнес и инновации - Цифра знает про вас все!

Цифра знает про вас все!

18 февраля состоится знаковое событие для рынка цифрового маркетинга Украины – конференция,  с которой ...

Бизнес и инновации - Теперь робот может стоять на одной ноге (ВИДЕО)

Теперь робот может стоять на одной ноге (ВИДЕО)

Boston Dynamics разработала робота Atlas в 2013 году, по заказу и при участии Агентства по перспективным ...

Бизнес и инновации - К Дню Земли стартовала #estafeta_dobra (ВИДЕО)

К Дню Земли стартовала #estafeta_dobra (ВИДЕО)

Эстафета добрых дел, которую запустили Фонд защиты дикой природы и агентство Tabasco, призывает всех ...

Бизнес и инновации - 19 молодых дизайнеров рассказали украинскую #CokeBottleStory

19 молодых дизайнеров рассказали украинскую #CokeBottleStory

На конкурс украинские дизайнеры создали собственные оригинальные графические работы с использованием контура бутылки Coca-Cola. ...

Бизнес и инновации - Мобильный Pepsi

Мобильный Pepsi

Не так давно компания Pepsi объявила о сотрудничестве с китайским производителем смартфонов Oppo, выпустив ...