На базі легендарного ВНЗу, історія якого нараховує 400 років, розпочинається новий проект. За ініціативою МАМІ у вересні 2017 стартувала програма «Customer Experience» для магістрів кафедри маркетингу та управління бізнесом Національного університету «Києво-Могилянська академія». Могилянка, відома у світі завдяки унікальному поєднанню академічної методи та орієнтації на сучасні технології, започаткувала це навчання, щоб привести рівень знань майбутніх фахівців до міжнародних стандартів сьогодення. «Задача курсу МАМІ — підготувати студентів до їх першої роботи в маркетингу, дати максимум практичних знань та закласти фундамент для подальшої кар’єри, – наголошує Наталія Морозова, голова правління МАМІ, — Ми щиро віримо, що вкладаючи сили та знання в цей проект, в майбутньому він принесе найкращі кадри у сферу маркетингових комунікацій.»

З 6 вересня до 22 листопада експерти МАМІ поділяться секретами маркетингових комунікацій з майбутніми колегами. Щонеділі студентів чекатимуть реальні, практичні теми та завдання. Чотирнадцять крутих профі маркетингу викладатимуть, як ефективно планувати та реалізовувати комунікаційні кампанії,  рахувати бюджет, створювати мотивації та оцінювати ефективність. Тринадцять лекцій, дванадцять тем, командна робота, презентація-захист практичних робіт та реальний бриф від справжнього клієнта.

За «доброю» традицією МАМІ, дипломи курсу отримають лише успішні студенти; рекомендації викладачів – лише найталановитіші «зірочки». Це не просто «факультатив», це – челендж, який допоможе майбутнім економістам та маркетологам отримати актуальні, практичні основи маркетингових комунікацій.  Як підкреслила Катерина Валерiївна Пiчик, к.е.н., доцент, завідувач кафедри маркетингу та управління бізнесом факультету економічних наук в НаУКМА: «Співпраця з МАМІ — це прекрасна можливість об’єднати зусилля для формування вищої освіти нового типу: не лише за книжковими стандартами, а з урахуванням всіх найсучасніших тенденцій в маркетингу. Цей курс надасть нашим випускникам переваг в їх майбутньому професійному становленні.»

 

 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Независимо от погоды на улице температура внутри Lipton Ice Tea всегда 10 С.

Электронные термометры органично вписались в сюжет брандмауэра на улице Горького, и теперь горожане могут ...

Селфи как код доступа

Уже несколько лет банки пытаются найти альтернативу паролям и пин-кодам, как средствам верификации пользователей. ...

От карандаша до сковородки. 10 прорывных гаджетов 2015 года

Hackaball Игрушка Hackaball синхронизируется с мобильным приложением, чтобы учить детей программированию. Hackaball — это ...

Мобильный Pepsi

Не так давно компания Pepsi объявила о сотрудничестве с китайским производителем смартфонов Oppo, выпустив ...

Ближе к людям

Директор по продукту Facebook Крис Кокс (Chris Cox) заставил «значительную» часть сотрудников из своей ...

"Работать надо!". Наверху все еще ценят трудоголиков

Каждый четвертый босс считает трудоголизм положительной чертой характера. Каждый второй офисный работник считает себя ...