Нова Пошта та Prometheus запустили онлайн-курс з експорту для підприємців

Бизнес и инновации, Развитие - Нова Пошта та Prometheus запустили онлайн-курс з експорту для підприємців

Нова Пошта разом з освітньою платформою Prometheus запустила безкоштовний онлайн-курс, який висвітлює тему експорту. Під час навчання слухачі опанують основні терміни та поняття, які використовуються в експортній діяльності, та дізнаються про ключові законодавчі акти у цій сфері.

За 5 тижнів учасники навчаться оцінювати експортний потенціал компанії, досліджувати іноземні ринки, шукати партнерів за кордоном, готувати, сертифікувати й просувати продукти тощо.

Курс буде цікавий:

  • власникам українських компаній та підприємцям, які починають чи планують експортну діяльність як перспективний напрям розвитку бізнесу;
  • працівникам компаній, обов’язки яких пов’язані з організацією експорту: маркетингом, рекламою, логістикою, юридичним супроводом, фінансовими аспектами експорту.

Всім зацікавленим у цьому курсі бажано знати основи підприємництва та маркетингу, а також володіти англійською на достатньому рівні. щоб вивчати додаткові матеріали курсу й працювати з англомовними інформаційними джерелами.

Фото: depositphotos.com

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Бизнес и инновации, Развитие - Business Wisdom Summit 2015 года: как приобрести опыт будущего?

Business Wisdom Summit 2015 года: как приобрести опыт будущего?

Но в этот раз организатор BWS – Ekonomika Communication Hub – предлагает не просто посмотреть на опыт крупнейших бизнесменов страны ...

Бизнес и инновации, Развитие - Елена Малышева — новый генеральный директор  Радиогруппы UMH

Елена Малышева — новый генеральный директор Радиогруппы UMH

Елена начинала свою карьеру в сфере радиобизнеса в 2000 году, прошла путь от менеджера по продажам до коммерческого директора. На протяжении ...

Бизнес и инновации, Развитие - Вторая антипиратская конференция «Чистого неба» в рамках KMW состоится 19 сентября

Вторая антипиратская конференция «Чистого неба» в рамках KMW состоится 19 сентября

19 сентября 2018 года Инициатива «Чистое небо» проведет вторую конференцию «Борьба с пиратством в Украине: Что сделано – Что делать. 2018». Мероприятие состоится в рамках KMW 2018.