Пішохідно-велосипедний маршрут об’єднає Львівську та Європейську площі

Бизнес и инновации - Пішохідно-велосипедний маршрут об’єднає Львівську та Європейську площі

У Києві з’явиться пішохідно-велосипедний туристичний маршрут, який об’єднає Львівську та Європейську площі. Для цього буде побудований міст, що з’єднає два туристичних маршрути – парк «Володимирська гірка» і парк «Хрещатий» та слугуватиме виключно для пішоходів і велосипедистів. Він буде довжиною приблизно 210 метрів, ширина буде змінною – від 6 метрів у регулярних зонах до 14 метрів у зонах оглядових майданчиків. Мостовий перехід зроблять із бетону, заліза та скла. Архітектурно-планувальною частиною проекту будівництва мосту передбачені пішохідні та велосипедні доріжки, оглядові майданчики, сучасне освітлення, відеоспостереження.

На мосту будуть влаштовані оглядові майданчики, звідки відкриватимуться вид на Дніпро, панорами лівобережжя та історичного Подолу. Цей міст зробить Київ ще більш привабливим для туристів. Місто планує втілити проект великого туристичного маршруту, який розпочинатиметься від Пейзажної алеї і завершуватиметься біля Києво-Печерської Лаври.

«Від Львівської площі Пейзажною алеєю до сходів, які здали в експлуатацію минулого року, виходимо через Андріївський узвіз і йдемо через Алею художників, виходимо під фунікулером до пам’ятника Володимиру. Далі вже проходимо саме новим об’єктом – пішохідно-велосипедним мостовим переходом – і виходимо до Арки Дружби народів, а зовсім поряд із нею – Європейська площа», – розповів заступник голови КМДА Олександр Спасибко. За його словами, об’єкт включає два оглядові майданчики, обладнані скляною підлогою.

«У перильну огорожу вмонтують світло. У майбутньому цей об’єкт буде обладнано ліфтом, який буде біля сходів до пам’ятника Магдебурзькому праву і підніматиме на перший оглядовий майданчик», – зазначив заступник голови КМДА. На сьогодні уся проектна документація розроблена і погоджена з істориками та екологами.

«Вартість мостового переходу складатиме 260 мільйонів гривень», – додав Олександр Спасибко. За його словами, на цьому об’єкті ніяких автомобілів не буде. Лише технологічний транспорт для прибирання снігу тощо.

Джерело

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Бизнес и инновации - Новый ролик о Civic Type R раскрывает «другую сторону» Honda

Новый ролик о Civic Type R раскрывает «другую сторону» Honda

Honda имеет репутацию бренда, которому свойственны инженерное превосходство, технологичность и надежность, но у него есть и «другая сторона», созданная гоночным ...

Бизнес и инновации - Почему "правило 10.000 часов" — неправильное

Почему "правило 10.000 часов" — неправильное

Автор книги «Гении и аутсайдеры. Почему одним всё, а другим ничего?» Малькольм Гладуэлл ссылается на оригинальное исследование Эндрю Эриксона, Ральфа ...

Бизнес и инновации - Украинцы выбирают 30 лучших товаров

Украинцы выбирают 30 лучших товаров

  Health, Wellness & Beauty Awards (HWB Awards) – это ежегодная премия, инициированная AS Watsons Group в начале 2000-х, в рамках ...