Агенція PRP в Україні, один із лідерів українського комунікаційного ринку, розпочинає свою нову історію. Нову історію із новою назвою: PRP в Україні стає Be—it [Бі—іт].

В основу нової назви агенції ми заклали наше життєве кредо — створювати реальність, в якій ми самі хочемо жити. Бути тим, ким прагнемо бути. Мати позицію і відстоювати її. Бути надією та натхненням для інших. Діяти як лідери, яких самі поважаємо. Прагнути залишити свій слід в історії бізнесу, суспільства, країни.

Що ж до нового бренду — ми вдячні довголітньому партнеру і колезі по ринку Андрію Федоріву і його команді, що підійшли з натхненням і любов’ю до створення лого та айдентики, на основі вимріяної нами назви. Колеги знайшли відповідне і унікальне для нас позначення цього важливого шляху у вигляді обов’язкового тире між словами у назві, а також у вигляді ліній – в логотипі та айдентиці. Лінії кожен може заповнити своїми діями, словами, нотами, формами і фарбами, але головне – змістом.

«Останні 12 років — це була натхненна подорож під назвою PRP. За цей час ми впроваджували міжнародні стандарти комунікацій на українському ринку, створювали інноваційні стратегічні платформи і практики, плекали довіру до наших клієнтів, завжди старались своїми проектами додавати гордості за нашу країну. За цей час постала згуртована команда експертів, керівників і консультантів практик, яка дуже любить свою справу і вже давно працює разом, створюючи найкращу синергію знань, талантів і спільного досвіду. Але ми і змінились за останні кілька років. З досвідом Революції гідності ми ще більше переймаємось тим, який слід ми нашою справою залишимо для України і світу. Прийшло розуміння, що неможливо вести бізнес як зазвичай, тому з українського бізнесу вийшли російські партнери, і українські – з російського. Я дякую нашим партнерам за бренд PRP, за довіру та за можливість усі ці роки бути самими собою і відстоювати власну позицію. А в нашій новій назві кажемо: Be—it, прагнемо творити нову реальність для нас і для країни. І будемо намагатись щодня жити у нашому кредо», — Наталя Попович, президент компанії Be—it.

«Працюючи на українському ринку, ми йшли не тільки в ногу з ринком, але й створювали нові тренди. Ми відкривали нові практики, які створювали попит на нові послуги в Україні  – Place ID — для розвитку інвестиційного та туристичного потенціалу міст та регіонів, Employer ID  — для роботи з брендом роботодавця та залученням співробітників у комунікації компаній, Healthcare Hub – для фокусних комунікацій в сфері охорони здоров’я. Ми створили та розвивали власні платформні проекти: Чорноморський Економічний Форум, Київський Форум з питань бренду роботодавця та залучення (KEBEF), і й надалі ми вже як Be—it будемо працювати над тим, щоб створювати історії для наших клієнтів, для суспільства, для держави, для нас самих, історії, які будуть наповнені змістом та актуальністю», — Наталя Ольберт-Сінько, директор компанії  Be—it.

 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Два мира в одном

Извечный спор телезрителей и интернет-юзеров разрешился! ВОЛЯ помогает воссоединиться любителям ТВ и Интернета в ...

Нейротехнологии: от мифов до использования в бизнесе

Давайте развеем мифы о применении нейронаук и их «неограниченного манипулирования» решениями людей, разберемся в ...

Google представил новую панорамную видеокамеру (ВИДЕО)

Google представила Jump на конференции I/O 2015 и позднее даже предложила добровольцам испытать устройство. Jump — ...

Велосипед из молочной кислоты

Рама Aenimal Bhulk «отличается прочностью и долговечностью». Пилотная версия рамы сделана из полимера молочной ...

В одной руке книга, в другой — пеленка!

Накануне Дня семьи, который отмечается в Украине 8 июля, компания PocketBook напомнила о роли ...

Чемодан, рядом! (ВИДЕО)

COWAROBOT R1 представляет собой чемодан весом около пяти килограммов и емкостью 33 литра, который ...