Агенція пропонує ефективну методологію планування Open Source (Відкритий доступ), орієнтовану на застосування комплексу різноманітних експертиз і знань для успішного досягнення бізнесових та маркетингових цілей клієнтів. Ми сфокусовані на розробці інтегрованих рішень, які поєднують досвід роботи різних сфер: креативу, медіа, діджитал, big data, BTL, trade, перформанс-маркетингу. Це дає можливість Blue 449 стати єдиним «вікном» та вирішувати комплексні задачі бізнесу.
 
Команда агенції Blue 449 — це команда професіоналів, яка досягає високих бізнес-результатів завдяки розумінню еволюції взаємодії споживачів із медіа, доречному застосуванню провідних технологій та винахідливості. В Україні Blue 449 було створено в результаті трансформації агентства ZenithOptimedia, що входить у топ-3 медіаагенцій ринку за обсягом розміщення та ефективністю, у дві окремі агенції — Zenith та Blue 449 відповідно до глобальної політики мережі. Обидві агенції мають сильну експертизу, проте різну філософію й унікальні пропозиції.
 
 «Філософія Blue449 є новаторською, але вона вже довела свою успішність та актуальність для рекламодавців на багатьох ринках і за умов високої конкуренції. Повна відкритість до нового, адаптивність і залучення найсучасніших методів досягнення результату забезпечать перевагу агентству й в Україні», — вважає Олег Попенко, СEO Publicis One в Україні та Східній Європі.
 
Керівником агенції призначено Юлію Герасько. Вона має більш ніж 12-річний досвід у рекламній галузі та три нагороди Effie.
 
«Наша концепція полягає в тому, що ми не замикаємося на своїх напрацюваннях, а постійно рухаємося в пошуку нових ідей. Ми знаходимо найкращих фахівців, які здатні мислити нестандартно та вирішувати повний спектр комунікаційних завдань. І ми переконані, що принесемо додаткову цінність нашим клієнтам і покладемо початок ери нового партнерства», — зазначила Юлія Герасько.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Агентство SLASH Communications провело мастер-классы для клиентов JYSK

Все желающие участники, клиенты компании JYSK, во время занятий смогли освоить простые в исполнении ...

Анатолий Попель: Мы хотим, чтобы наши проекты вдохновляли других не бояться и пробовать

Конференция Cases Spring, с успехом прошедшая 12 марта, стала не только вдохновляющим событием для ...

Microsoft прекратит работу над платформой Windows Phone

Microsoft прекратит развитие мобильной платформы Windows Phone. Об этом в Twitter рассказал вице-президент компании и руководитель ...

Смартфон остановит пулю

В киноиндустрии эффект bullet time обрел популярность после выхода на экраны культового фильма «Матрица» ...

Facebook работает над приложениями виртуальной реальности

Когда вы в них (в панорамных видео), вы понимаете, что смотрите в будущее и ...

Возвращение «Новых продуктов» к Navigator Media: 2017 год обещает быть насыщенным

Победителем стало агентство Navigator Media, которое уже имеет опыт успешного сотрудничества с «Новыми продуктами». ...