PUMA офіційно запустила свою нову бренд-платформу Forever Faster (Завжди Швидше). Маючи за мету стати Найшвидшим Спортивним Брендом у світі, Forever Faster стане об’єктом повномасштабної глобальної мультимедійної маркетингової кампанії, одним з елементів якої являється рекламний ролик, у якому беруть участь деякі з найуспішніших світових зірок спорту.

Forever Faster  зосереджує увагу на видатних спортсменах, які стали саме такими завдяки своїм спортивним успіхам та особистим рисам. Найшвидшу людину планети – Усейна Болта представлено у рекламному ролику Forever Faster разом із культовими футболістами Маріо Балотеллі, Серхіо Агуеро, Мартою Віейра да Сілва; гравцями у гольф Рікі Фаулером та Лексі Томпсон; а також командою Формули 1 Scuderia Ferrari. У рекламному ролику ці спортсмени та спортсменки кидають виклик традиціям та йдуть на ризик, демонструючи рішучість, сміливість, впевненість та задоволення.

Концепція Forever Faster  поєднує у собі захват від перемоги, вихваляння своєю першістю, а також задоволення від самореалізації. Проте, у ній також присутні такі моральні цінності, які виходять за межі маркетингової кампанії. Forever Faster  відображає прагнення швидко визначати дизайн продукції та можливості її удосконалення, тенденції та стиль, а також більш енергійно виводити її на ринок. Більше того, Forever Faster  являється не тільки  бренд-платформою, а й відображає менталітет компанії.

 

«Forever Faster  (Завжди Швидше) покликана нагадати людям про те, що бренд PUMA є і надалі буде найшвидшим спортивним брендом у світі.», зазначив Адам Петрик, Директор з міжнародного маркетингу головного офісу PUMA. «Ми завжди були відомі як бренд, що готовий до ризику, і ця позиція залишиться без змін; кампанія Forever Faster  чітко це відображує. Саме це змінить наш підхід до дизайну продукції та інновацій, а також до того, як ми продаємо наш бренд».

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Почему создать убийцу е-мейла невозможно

Наиболее убедительное свидетельство об ушедшем от нас 5 марта 2016 года Рэе Томлинсоне заключается ...

Я хотел бы иметь…Или как рекламироваться на продукции конкурентов (ВИДЕО)

Он состоял в том, чтобы чемоданы путешественников (неважно, какой марки) использовались как рекламные площадки ...

За одной партой с Суперменом и Бэтменом (ВИДЕО)

А чтобы совсем тоскливо не было, в роликах участвуютм некоторые из любимых супергероев Америки. Будь ...

Подведены итоги всеукраинского Рейтинга качества управления репутацией «РЕПУТАЦИОННЫЕ АКТИВисты»

Стали известны победители первого всеукраинского Рейтинга качества управления репутацией «РЕПУТАЦИОННЫЕ АКТИВисты». Напомним, инициатором проекта ...

Как супермаркет стал огородом (ВИДЕО)

Растущий потребительский спрос на здоровую пищу отражается в появлении все большего числа торговых предложений ...

Отключись на час (ВИДЕО)

Приложение Durex Connect позволяет синхронизировать ваш телефон с телефоном партнера и синхронно отключать оба ...