PUMA офіційно запустила свою нову бренд-платформу Forever Faster (Завжди Швидше). Маючи за мету стати Найшвидшим Спортивним Брендом у світі, Forever Faster стане об’єктом повномасштабної глобальної мультимедійної маркетингової кампанії, одним з елементів якої являється рекламний ролик, у якому беруть участь деякі з найуспішніших світових зірок спорту.

Forever Faster  зосереджує увагу на видатних спортсменах, які стали саме такими завдяки своїм спортивним успіхам та особистим рисам. Найшвидшу людину планети – Усейна Болта представлено у рекламному ролику Forever Faster разом із культовими футболістами Маріо Балотеллі, Серхіо Агуеро, Мартою Віейра да Сілва; гравцями у гольф Рікі Фаулером та Лексі Томпсон; а також командою Формули 1 Scuderia Ferrari. У рекламному ролику ці спортсмени та спортсменки кидають виклик традиціям та йдуть на ризик, демонструючи рішучість, сміливість, впевненість та задоволення.

Концепція Forever Faster  поєднує у собі захват від перемоги, вихваляння своєю першістю, а також задоволення від самореалізації. Проте, у ній також присутні такі моральні цінності, які виходять за межі маркетингової кампанії. Forever Faster  відображає прагнення швидко визначати дизайн продукції та можливості її удосконалення, тенденції та стиль, а також більш енергійно виводити її на ринок. Більше того, Forever Faster  являється не тільки  бренд-платформою, а й відображає менталітет компанії.

 

«Forever Faster  (Завжди Швидше) покликана нагадати людям про те, що бренд PUMA є і надалі буде найшвидшим спортивним брендом у світі.», зазначив Адам Петрик, Директор з міжнародного маркетингу головного офісу PUMA. «Ми завжди були відомі як бренд, що готовий до ризику, і ця позиція залишиться без змін; кампанія Forever Faster  чітко це відображує. Саме це змінить наш підхід до дизайну продукції та інновацій, а також до того, як ми продаємо наш бренд».

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Влияет ли длительность рекламного ролика на его вирусность?

Но всегда ли достаточно 30 или 15 секунд, чтобы донести свое сообщение до потенциальных ...

Пособие по созданию движения (ВИДЕО)

Взяв за основу статические фотографии, Накама всласть с ними поэкспериментировал. В сущности получилось двухминутное ...

Google предлагает выбрать сторону силы (ВИДЕО)

Пользователь должен «присоединиться» к темной или светлой стороне силы, после чего начнется обновление приложений: ...

Самые дорогие IT-бренды мира: Apple снова впереди планеты всей

 Таким образом, компания из Купертино возглавила общий рейтинг (где представлены компании из всех отраслей), ...

Самые креативные пре-роЛЛики из архивов Сannes Lions (ВИДЕО)

Так как YouTube объявил об отмене в 2018 году непропускаемой 30-секундной рекламы перед видео, ...