Бизнес и инновации - PUMA презентує FOREVER FASTER

PUMA офіційно запустила свою нову бренд-платформу Forever Faster (Завжди Швидше). Маючи за мету стати Найшвидшим Спортивним Брендом у світі, Forever Faster стане об’єктом повномасштабної глобальної мультимедійної маркетингової кампанії, одним з елементів якої являється рекламний ролик, у якому беруть участь деякі з найуспішніших світових зірок спорту.

Forever Faster  зосереджує увагу на видатних спортсменах, які стали саме такими завдяки своїм спортивним успіхам та особистим рисам. Найшвидшу людину планети – Усейна Болта представлено у рекламному ролику Forever Faster разом із культовими футболістами Маріо Балотеллі, Серхіо Агуеро, Мартою Віейра да Сілва; гравцями у гольф Рікі Фаулером та Лексі Томпсон; а також командою Формули 1 Scuderia Ferrari. У рекламному ролику ці спортсмени та спортсменки кидають виклик традиціям та йдуть на ризик, демонструючи рішучість, сміливість, впевненість та задоволення.

Концепція Forever Faster  поєднує у собі захват від перемоги, вихваляння своєю першістю, а також задоволення від самореалізації. Проте, у ній також присутні такі моральні цінності, які виходять за межі маркетингової кампанії. Forever Faster  відображає прагнення швидко визначати дизайн продукції та можливості її удосконалення, тенденції та стиль, а також більш енергійно виводити її на ринок. Більше того, Forever Faster  являється не тільки  бренд-платформою, а й відображає менталітет компанії.

 

«Forever Faster  (Завжди Швидше) покликана нагадати людям про те, що бренд PUMA є і надалі буде найшвидшим спортивним брендом у світі.», зазначив Адам Петрик, Директор з міжнародного маркетингу головного офісу PUMA. «Ми завжди були відомі як бренд, що готовий до ризику, і ця позиція залишиться без змін; кампанія Forever Faster  чітко це відображує. Саме це змінить наш підхід до дизайну продукції та інновацій, а також до того, як ми продаємо наш бренд».

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Бизнес и инновации - Как сохранить любовь к чтению в любой ситуации (ВИДЕО)

Как сохранить любовь к чтению в любой ситуации (ВИДЕО)

Сам по себе ролик — это продсто подчеркивание тех удобств которые предоставляет Kindle любителям ...

Бизнес и инновации - Пять литров Балтики

Пять литров Балтики

Из года в год бренд радует своих почитателей разными новинками. В этот раз «Семерка» ...

Бизнес и инновации - QTrobot помогает детям-аутистам усовершенствовать их социальные навыки

QTrobot помогает детям-аутистам усовершенствовать их социальные навыки

Команда исследователей из робототехнической компании LuxAI создала QTrobot, бот, призванный помочь детям с аутизмом ...

Бизнес и инновации - История бренда. Сказка о розовой ложечке

История бренда. Сказка о розовой ложечке

 После окончания университета, Ирвин Роббинс, выбирая, чем же заниматься дальше, решает открыть собственный магазинчик ...