Two reasons – це новий проект Тараса Парандія, одного з співзасновників Startup Ukraine.

 

Two reasons – це інший формат відпочинку. Його створено для тих, хто обирає подорож в компанії однодумців, з унікальною програмою, місцями для відвідування з різноманітною специфікою для різних інтересів .” – розказує про свій проект Тарас.

 

Перша подорож відбудеться вже 1 — 7 грудня 2014 року. Її авторами стали співзасновники Kyiv Academy of Media Arts Сергій та Анна Вовк . Вони пропонують свій варіант подорожі до Берліну і Амстердаму, а в програму цієї професійної відпустки увійщли лекції у кращих рекламних агенціях від іноземних спеціалістів, відвідування всесвітньовідомих учбових закладів та просто культових місць, без яких не можна уявити собі цих двох європейських столиць.

 

Коли Тарас Парандій вперше розповів про свій задум, ми одразу зрозуміли, що такі подорожі – це те, що ми самі хотіли зробити, але завжди відкладали на наступні півроку. Та цього разу організаторські здібності Тараса не дозволили нам відкласти реалізацію знову. Ми створили унікальну подорож, яку неможливо повторити самотужки. Обраний напрямок – Берлін та Амстердам, де ми познайомимося з Wieden&Kennedy, 180 Amsterdam, KesselsKramer, а також завітаємо в гості до MIAMI AD SCHOOL та Berlin school of creative leadership”. – коментує Сергій Вовк.

 

Наша подорож – це не тільки навчання. Багато хто був у Берліні, але не пив коктейлів у барі на телевежі, так і не доїхав до Олімпії, в Амстердамі не купив квитка у, мабуть, найвеличніший кінотеатр у всій Європі, та так і не знайшов справжніх місцевих нетуристичних закладів, не потрапив у мюзік-хол на концерт або на вечірку у клуб, що на 25 поверсі жилої будівлі. Цього разу ми це виправимо”. – обіцяє Анна Вовк.

 

У планах Two reasons ще декілька інших мандрівок. Найближчим часом свої авторські програми запропонують Роман Тугашов (Вуличний Фестиваль Їжі, гастрономічна подорож), Слава Балбек (2B Group, архітектурна подорож) та Дмитро Авдеєв (TV BOY Production, подорож для закоханих у відео).

 

 

 

___________________

 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Работа в Facebook — не для семейных людей

«В июле 2010 года я получил сообщение от рекрутера Facebook на LinkedIn. В августе ...

Агентство коммуникаций «ВАРТО» и МС «Добробут» заключили долгосрочный договор о PR-сотрудничестве

Важность данного события в нашей стране сложно переоценить. По информации ВОЗ, около 140 000 ...

В США сиамский кот выступил соавтором научных статей

Авторы исследования, Дж.Х. Хизерингтон (J.H. Hetherington) и Ф.Д.С. Уиллард (F.D.C. Willard) были обозначены как ...

Истории стартапов на одном сайте

Разработчик компании Railsware, украинец Александр Чаплинский запустил ресурс Startup Timelines, посвященный стартапам, которые в ...

Топ-5 навыков будущего по версии Microsoft Ukraine (инфографика)

Чтобы быть востребованными на рынке труда, необходимо уже сегодня формировать навыки будущего. Специалисты Microsoft ...

Пришло время ценить бунтарей на работе

  Саймон Суон Грамотная кадровая политика становится тем центральным компонентом, с помощью которого организации ...