Two reasons – це новий проект Тараса Парандія, одного з співзасновників Startup Ukraine.

 

Two reasons – це інший формат відпочинку. Його створено для тих, хто обирає подорож в компанії однодумців, з унікальною програмою, місцями для відвідування з різноманітною специфікою для різних інтересів .” – розказує про свій проект Тарас.

 

Перша подорож відбудеться вже 1 — 7 грудня 2014 року. Її авторами стали співзасновники Kyiv Academy of Media Arts Сергій та Анна Вовк . Вони пропонують свій варіант подорожі до Берліну і Амстердаму, а в програму цієї професійної відпустки увійщли лекції у кращих рекламних агенціях від іноземних спеціалістів, відвідування всесвітньовідомих учбових закладів та просто культових місць, без яких не можна уявити собі цих двох європейських столиць.

 

Коли Тарас Парандій вперше розповів про свій задум, ми одразу зрозуміли, що такі подорожі – це те, що ми самі хотіли зробити, але завжди відкладали на наступні півроку. Та цього разу організаторські здібності Тараса не дозволили нам відкласти реалізацію знову. Ми створили унікальну подорож, яку неможливо повторити самотужки. Обраний напрямок – Берлін та Амстердам, де ми познайомимося з Wieden&Kennedy, 180 Amsterdam, KesselsKramer, а також завітаємо в гості до MIAMI AD SCHOOL та Berlin school of creative leadership”. – коментує Сергій Вовк.

 

Наша подорож – це не тільки навчання. Багато хто був у Берліні, але не пив коктейлів у барі на телевежі, так і не доїхав до Олімпії, в Амстердамі не купив квитка у, мабуть, найвеличніший кінотеатр у всій Європі, та так і не знайшов справжніх місцевих нетуристичних закладів, не потрапив у мюзік-хол на концерт або на вечірку у клуб, що на 25 поверсі жилої будівлі. Цього разу ми це виправимо”. – обіцяє Анна Вовк.

 

У планах Two reasons ще декілька інших мандрівок. Найближчим часом свої авторські програми запропонують Роман Тугашов (Вуличний Фестиваль Їжі, гастрономічна подорож), Слава Балбек (2B Group, архітектурна подорож) та Дмитро Авдеєв (TV BOY Production, подорож для закоханих у відео).

 

 

 

___________________

 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Шедевры братьев Дарденн на украинском экране

Братья Дарденн занимались кинематографом с конца 1970-х, но приобрели всемирную известность в 1999 году, ...

Появился сервис, который показывает, на что государство тратит налоги с зарплат

Центр социально-экономических исследований «Case Украина» запустил онлайн-калькулятор «Рахунок від держави», который рассчитывает, на какие ...

В Киеве впервые вручили престижную награду Communication for Future (Давос)

Кристаллы, как символ прозрачности и эффективности коммуникаций, получили Роман Скрыпин (сооснователь проекта hromadske.tv), Ирина ...

Самые высокооплачиваемые профессии в США

Наиболее высокая медианная плата у гендиректоров компаний — около $175 тысяч. При этом они ...

Facebook воюет с Periscope

Глобальная соцсеть решила побороться с Periscope не только в нише стриминга как такового, но и еще в показах realtime-контента в основной ленте пользователей: ...

Quo vadis, технологии?

Пусть 2015 год не совсем такой, каким его представляли себе режиссеры и сценаристы культового ...