Two reasons – це новий проект Тараса Парандія, одного з співзасновників Startup Ukraine.

 

Two reasons – це інший формат відпочинку. Його створено для тих, хто обирає подорож в компанії однодумців, з унікальною програмою, місцями для відвідування з різноманітною специфікою для різних інтересів .” – розказує про свій проект Тарас.

 

Перша подорож відбудеться вже 1 — 7 грудня 2014 року. Її авторами стали співзасновники Kyiv Academy of Media Arts Сергій та Анна Вовк . Вони пропонують свій варіант подорожі до Берліну і Амстердаму, а в програму цієї професійної відпустки увійщли лекції у кращих рекламних агенціях від іноземних спеціалістів, відвідування всесвітньовідомих учбових закладів та просто культових місць, без яких не можна уявити собі цих двох європейських столиць.

 

Коли Тарас Парандій вперше розповів про свій задум, ми одразу зрозуміли, що такі подорожі – це те, що ми самі хотіли зробити, але завжди відкладали на наступні півроку. Та цього разу організаторські здібності Тараса не дозволили нам відкласти реалізацію знову. Ми створили унікальну подорож, яку неможливо повторити самотужки. Обраний напрямок – Берлін та Амстердам, де ми познайомимося з Wieden&Kennedy, 180 Amsterdam, KesselsKramer, а також завітаємо в гості до MIAMI AD SCHOOL та Berlin school of creative leadership”. – коментує Сергій Вовк.

 

Наша подорож – це не тільки навчання. Багато хто був у Берліні, але не пив коктейлів у барі на телевежі, так і не доїхав до Олімпії, в Амстердамі не купив квитка у, мабуть, найвеличніший кінотеатр у всій Європі, та так і не знайшов справжніх місцевих нетуристичних закладів, не потрапив у мюзік-хол на концерт або на вечірку у клуб, що на 25 поверсі жилої будівлі. Цього разу ми це виправимо”. – обіцяє Анна Вовк.

 

У планах Two reasons ще декілька інших мандрівок. Найближчим часом свої авторські програми запропонують Роман Тугашов (Вуличний Фестиваль Їжі, гастрономічна подорож), Слава Балбек (2B Group, архітектурна подорож) та Дмитро Авдеєв (TV BOY Production, подорож для закоханих у відео).

 

 

 

___________________

 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Плюс 10 гектаров леса. Watsons Украина отказалась от печатного каталога в пользу электронного

Главная цель – создать для клиентов максимально доступные и быстрые условия информирования о текущих ...

Инфографика с бородой и оскорбленное коммьюнити

Инфографика «Как вычислить девелопера» 9 июля была опубликована в официальном микроблоге облачного сервиса Microsoft ...

Электростанция на плече (ВИДЕО)

Где горы — там и ветер. Нильс разработал переносную ветровую электростанцию, благодаря которой он ...

Шара, битте! Или как влияет свобода от работы.

Деньги всем, даром, и пусть никто не уйдет обиженным! В Германии еще с лета прошлого года ...

Почему коворкинг на работает. По крайней мере, для меня

По мере того, как развиваются технологии, а компании открывают для себя возможности удаленного сотрудничества, все ...

Виртуальную реальность вырезаем сами (ВИДЕО)

В сети появился занимательный видеоролик, который демонстрирует, как сделать из групповой упаковки Coca-Cola на ...