Смарт-кільце Oxygem – розумне рішення для визначення рівню кисню у крові

Бизнес и инновации, Видео - Смарт-кільце Oxygem – розумне рішення для визначення рівню кисню у крові

Нью-йоркський дизайнер Хусен Алмосаві (Hussain Almossawi) розробив смарт-кільце Oxygem, яке здатне контролювати та виявляти низький рівень кисню у крові. Oxygem створений для людей, хворих на серповидно-клітинну хворобу.

Серповидно-клітинна хвороба – це генетичне захворювання, яке викликає зміну форми червоних клітин крові. У результаті кисень не потрапляє у необхідній кількості до тканин тіла. Це призводить до сильного болю або приступів. У нормі ці червоні клітини крові є округлими та гнучкими, що надає їм можливість з легкістю переносити кисень з легень до всіх частин та органів тіла.

Oxygem має мінімалістичний дизайн та простий інтерфейс. За допомогою вбудованих датчиків, смарт-кільце вимірює кількість червоного та інфрачервоного світла, що проходять через палець. Кількість поглиненого світла визначає рівень кисню у крові. Oxygem змінює колір від синього до червоного відповідно до рівня насиченості організму киснем.

Бизнес и инновации, Видео - Смарт-кільце Oxygem – розумне рішення для визначення рівню кисню у крові

Смарт-кільце синхронізується з мобільним додатком. У випадку надзвичайної ситуації Oxygem може повідомити службу швидкої допомоги про місцезнаходження людини.

Oxygem представлений у трьох розмірах: малий, середній та великий. Пристрій  виконаний у стриманому стилі та має широкий вибір кольорів.

Бизнес и инновации, Видео - Смарт-кільце Oxygem – розумне рішення для визначення рівню кисню у крові

Автор: Юлія Труба

 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Бизнес и инновации, Видео - Рожден быть стильным или гены не исчезают (ВИДЕО)

Рожден быть стильным или гены не исчезают (ВИДЕО)

Видео снято в черно-белом варианте. По сюжету, Дилан гуляет по пляжу, занимается серфингом и играет на гитаре. Дом моды Yves ...

Бизнес и инновации, Видео - Wake Up Hub 2015  Перша конференція, що допоможе побудувати успішну кар’єру  та створити власний бізнес

Wake Up Hub 2015 Перша конференція, що допоможе побудувати успішну кар’єру та створити власний бізнес

На Wake Up Hub ти особисто почуєш рекомендації та рецепти успіху від успішних українців (власників бізнесу, топ-менеджерів найбільших компаній, відомих особистостей), зможеш ...

Бизнес и инновации, Видео - Антиалкогольная реклама по-тайски

Антиалкогольная реклама по-тайски

SangSom – тайский бренд рома, который ярко и чересчур реалистично показывает результаты опьянения, которое может превратить людей в безумных животных, готовых творить любые глупости.