У Луцьку відбудеться форум з цифрового маркетингу

Бизнес и инновации - У Луцьку відбудеться форум з цифрового маркетингу

Тема форуму: «Інтернет-маркетинг: інструменти нового покоління», яка охопить вивчення всіх аспектів просування бізнесу в Інтернеті.

Захід збере на своїх майданчиках кращих фахівців з інтернет-маркетингу, експертів з просування бізнесу в соцмережах, аккаунт-директорів, ІТ- спеціалістів та маркетинг-директорів, які презентують аудиторії  кращі інтернет-маркетингові стратегії, моделі та успішні кейси. 

Доповіді форуму сформовані таким чином, щоб показати цілісну картину інтернет-маркетингу: відштовхуючись від розуміння споживача, переходячи до стратегії та її втілення. У своїх виступах спікери познайомлять учасників заходу з онлайн населенням України та digital трендами 2016 року, розкажуть про способи підвищення ефективності контекстної реклами, як системно розвивати стосунки з клієнтами через контент-маркетинг та підвищувати продажі за допомогою емейл-маркетингу та просуванню у соцмережах, що таке SEO та як підняти рівень довіри і сприйняття сайту пошуковими системами.

Під час панельної дискусії учасники West Marketing Forum обговорять як  комбінувати платну рекламу та безкоштовні інструменти онлайн-просування.
Топ-спікери, успішні кейси, моделі та стратегії стануть не просто пізнавальними, а нададуть орієнтири для трансформації зусиль.
Практичні майстер-класи допоможуть закріпити навички формування ефективних стратегій просування компанії в інтернеті.

«West Marketing Forum» стане цікавим не тільки для digital-фахівців. Він буде корисним як маркетинг-директорам і бренд-менеджерам, так і власникам малого бізнесу та топ-менеджерам компаній.
Час проведення: 13 травня 2016 року, 08:30 год.

Місце проведення: Центр дозвілля та розвитку «Адреналін Сіті», м. Луцьк, вул. Карбишева, 1.
Деталі з питань участі у заході: тел. моб. 050 660 54 76, e-mail: [email protected]
З програмою «West Marketing Forum» можна ознайомитись на сайті
wmf.com.ua.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Бизнес и инновации - Марсело и Хаби Алонсо продемонстрировали инновационную форму

Марсело и Хаби Алонсо продемонстрировали инновационную форму

На белую футболку «Реала» и форму мюнхенской «Баварии», выполненную в красных тонах, нанесены логотипы спонсоров и три знаменитые полоски в ...

Бизнес и инновации - Самые сумасшедшие проекты гигантов Кремниевой долины

Самые сумасшедшие проекты гигантов Кремниевой долины

Apple Стеклянные лестницы Начиная пятизвездочными отелями и заканчивая роскошными офисными зданиями — стеклянные лестницы кажутся привычным архитектурным элементом. Но оказывается, ...

Бизнес и инновации - Кто обгоняет  Wi-Fi

Кто обгоняет Wi-Fi

Компания Wi-Fi Alliance, объединение крупнейших производителей компьютерной техники и беспроводных устройств Wi-Fi, начала сертифицировать смартфоны, ноутбуки и маршрутизаторы для работы ...