«Укрпошта» почала співпрацю з онлайн-магазином «Rozetka»

Бизнес и инновации - «Укрпошта» почала співпрацю з онлайн-магазином «Rozetka»

Клієнти інтернет-магазину Rozetka відтепер можуть замовити доставку товарів до відділення «Укрпошти». Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова «Укрпошти» Ігор Смелянський.

«Поки це лише доставка для певного асортименту. Головне обмеження – не крихке і не важке», – додав у коментарі Retailers представник Rozetka Євген Глазов.

За його словами, термін доставки в обласні центри становить +1 день, у районні центри +2 дні, села +3 – 5 днів.

Мета співпраці з державним підприємством – розширити аудиторію.

«У сільській місцевості проживає близько 13 мільйонів людей, які через «Укрпошту» отримають доступ до інтернет-магазину «Розетка», – пояснює Глазов.

Бизнес и инновации - «Укрпошта» почала співпрацю з онлайн-магазином «Rozetka»

За даними Смелянського, 80% відділень «Укрпошти» розташовано у селах і містах з населенням до двох тисяч осіб, де немає банків.

Зазначимо, «Укрпошта» охоплює 11 500 відділень, в той час як її головний конкурент «Нова пошта» – 2 300. Через підвищення тарифів останньої учасники ринку e-commerce й почали шукати альтернативу.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Бизнес и инновации - Директором Advance Digital назначена Елена Кравченко

Директором Advance Digital назначена Елена Кравченко

  Елена в медиа сфере уже около 5 лет, ранее занимала руководящие позиции, такие как Client Service Director и Digital ...

Бизнес и инновации - Они сломали нам жизнь!

Они сломали нам жизнь!

Часто изобретатели относятся к своим концептам так же трепетно, как мать к родному чаду. И неудивительно: когда вы вкладываете все ...

Бизнес и инновации - Apple: ни дня без обновлений

Apple: ни дня без обновлений

 В Apple обновили всю существующую линейку плееровiPod. iPod Nano и iPod Shuffle не претерпели изменений, кроме новых расцветок корпусов — к уже существующим серебристой, «космической» серой, красной ...