Mobilemarketing.com.ua – інтернет-видання про події, кейси і новинки мобільного маркетингу в Україні та за її межами. Заcнований у 2009 році. Наприкінці 2013-го року проект був тимчасово заморожений через революційні події в країні. Та вже, починаючи з грудня 2014 року, ресурс вийшов у «оновленій версії».

Так, у видання з’явився новий шеф-редактор – Галина Одарчук, у команді також працюватимуть на фріланс-умовах: журналісти, дизайнер та фотограф. А всі новини та статті відтепер принципово будуть публікуватись виключно українською мовою.

Назар Гриник обіцяє, що на сайті збільшиться кількість матеріалів з міжнародної практики, тим не менше, як і раніше перевага надаватиметься новинам українського ринку маркетингу. «Буде більше кейсів, інфографіки, відео, більше прикладних новин – всі ті речі, котрі дозволять нам показати, що ринок мобільного маркетингу – це унікальна галузь, яка має блискуче майбутнє», — розповідає засновник.

Також у редакції є плани проведення спільних досліджень ринку та організації майстер-класів і практикумів з мобільного маркетингу в Україні.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Amazon покупает игровой видеосервис Twitch за $1 млрд

Американский гигант онлайн-торговли Amazon.com Inc покупает игровой видеосервис Twitch Interactive почти за $970 миллионов. ...

Суд должен быть гласным! Мало того — громогласным!

Пока государство только собирается бороться с коррупцией в органах правосудия и предпринимает несмелые попытки ...

Google выпускает переводчик для Android

Апдейт для приложения выйдет в ближайшее время. Новая функция значительно упростит жизнь тем, кто ...

Сколько нужно для счастья?

Основатель Gravity Payments Ден Принс ошарашил всех своих 120 сотрудников известием о том, что планирует ...

Украинские звезды кунг-фу снялись в проморолике каналов «Футбол 1»/«Футбол 2»

В полуфинале Кубка Украины «Шахтер» сразится с «Днепром». Чтобы победить соперника и стать финалистами ...

Все, что было не со мной, помню… Или как образуются ложные воспоминания

Психологам давно известно, что человеку можно навязать воспоминания о событиях, которые никогда с ним не случались. Обычно ...