NESCAFÉ 3в1 допоможе зрушити з місця у напрямку своєї мрії молодим стратаперам. На теренах українського інтернет-простору розпочався черговий NESCAFE Idea-X – проект, у якому за найкращу ідею в одній з трьох категорій – творчій, бізнес та соціальній – автор отримує фінансування у розмірі сто тисяч гривень на її реалізацію.

Конкурс проходитиме у три етапи. Перший етап, протягом якого учасники подають свої проекти, вже розпочався та триватиме до 29-го травня. Потім будуть визначені дев’яносто півфіналістів. Серед них оберуть лише дев’ять, які пройдуть до фіналу. Нарешті, після презентацій проектів, що відбудеться на каналі М1 у Стартап-шоу з NESCAFÉ 3в1 у Києві, журі визначить трьох переможців (по одному на категорію), кожен з яких отримає по сто тисяч гривень на реалізацію своєї ідеї. Цього року на учасників чекає приємний бонус – додаткові п’ятдесят тисяч гривень отримає один з дев’яти фіналістів за підсумками відкритого он-лайн голосування.

 

NESCAFE Idea-X – це не просто конкурс, це – платформа для людей, які люблять створювати і підтримувати цікаві та корисні ідеї та ділитися ними. У соціальних мережах Facebook та Vkontakte у спільнотах NESCAFÉ 3в1 Ukraine постійно з’являються практичні поради для  молодих стартаперів.  На базі платформи можна втілити в життя будь-яку неймовірну ідею: надрукувати книжку або випустити унікальний продукт, створити музикальний гурт або цікаву бізнес модель, допомогти тваринам або зробити свій внесок в екологічний розвиток країни, або відкрити власне оригінальне кафе. Участь в NESCAFE Idea-X – це чудовий шанс повірити у себе та зробити світ навколо трішечки кращим. 

Якщо  ви відчуваєте, що ваша ідея обов’язково має бути реалізована, ще не пізно долучитися до спільноти талановитих та активних. Зареєструватися можна тут: https://www.ideax-nescafe.com.ua/.

 

 

 

 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

О сложностях стартапов, ошибках и будущем

Джоэлю Гаскойну удалось создать необычную компанию. Buffer — это сервис для планирования и анализа ...

Ребенок в обмен на Wi-Fi

 На одной из центральных улиц делового района Лондона компания установила хотспот с бесплатным интернетом, ...

MasterCard обвиняют в жадности

Как сообщает Market Watch, пользователи банковских карт MasterCard в Великобритании обратились в Апелляционный трибунал по вопросам ...

Уникальная возможность увидеть мир

 В интернете запустился сервис Lookr, который дает пользователю доступ к тысячам веб-камер по всему ...

Кулинарная нейросеть составляет рецепты по картинкам (ВИДЕО)

Для обучения алгоритма использовалась созданная авторами открытая база данных, которая содержит один миллион рецептов.  ...

Оплата по часам

Согласно совместному заявлению компаний, часами из линейки Swatch Bellamy со следующего года смогут пользоваться ...