3 українські стрічки, які вийдуть в прокат у жовтні

Видео, Творчество и дизайн - 3 українські стрічки, які вийдуть в прокат у жовтні

Щомісяця український кінематограф потроху тішить глядача новими фільмами. Жовтень – не виняток: нас очікує новий фільм про пригоди Дзідзьо та стрічка, яка представлятиме нашу країну на Оскарі 2019.

«Позивний «Бандерас»

Режисер Заза Буадзе («Червоний») зняв військовий детективний фільм про події, які розгортаються восени 2014 року в зоні АТО. Група розвідників на чолі з досвідченим капітаном Антоном Саєнком (позивний «Бандерас») намагається запобігти диверсії та знешкодити російського підривника Ходока. Завдання ускладнюється тим, що події відбуваються біля рідного села Бандераса.

Сценарій стрічки написаний на основі щоденників нацгвардійця Сергія Башкова з позивним «Індіанець» та розповідей воїнів АТО.

Бюджет картини – 39,3 мільйони гривень, зокрема 19,6 млн виділило Держкіно України.

Прем’єра: 11 жовтня

«Донбас»

Фільм Сергія Лозниці складається з низки епізодів, у яких засобами ігрового кіно відтворені справжні історії, що трапилися на окупованих територіях сходу України. Кілька героїв пов’язують епізоди між собою і передають одне одному, немов естафетну паличку, увагу глядачів.

Стрічка створена спільно зусиллями України, Німеччини, Франції, Нідерландів та Румунії.

До речі, кінокартина представлятиме Україну на премії «Оскар» в номінації «Найкращий фільм іноземною мовою».

Прем’єра: 18 жовтня

«DZIDZIO Перший раз»

Головний герой Дзідзьо, в душі – великий артист і наївна дитина, все своє життя приховує один малесенький секрет, який переростає у величезну проблему. Цього разу ні найкраща мама, ні його крутий друг не зможуть йому допомогти. Бо таку делікатну справу Дзідзьо має вирішити вперше і дуже обережно.

Комедія створена без державної підтримки.

Прем’єра: 25 жовтня

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Видео, Творчество и дизайн - Разврат или искусство?

Разврат или искусство?

Скульптуры, находящиеся на его територии, в очень откровенной форме раскрывают тему интимной жизни и во всей красе демонстрируют её разновидности. ...

Видео, Творчество и дизайн - Чувство брошенной природы

Чувство брошенной природы

Проект Исаака Кордала «Цементное Затмение» призван привлечь  внимание к девальвации отношений человека и природы. Своих жутких персонажей художник размещает в ...

Видео, Творчество и дизайн - 9 основных трендов в дизайне в 2026 году

9 основных трендов в дизайне в 2026 году

Дизайн-тенденции меняются под давлением поп-культуры, новых технологий, бизнес-моделей и просто случайных модных трендов, пишет издание: «Тенденции формируют важную часть экосистемы ...