Британський театр у кіно: в Multiplex покажуть «Короля Ліра» (пряма трансляція)

События, Творчество и дизайн - Британський театр у кіно: в Multiplex покажуть «Короля Ліра» (пряма трансляція)

27 вересня о 21:00 в деяких кінотеатрах мережі Multiplex транслюватимуть постановку «Король Лір» зі сцени Duke of York’s Theatre (Лондон). Головну роль виконує Ієн МакКеллен.

Бенефіс МакКеллена був заявлений як прощальний шекспірівський вихід геніального актора — і як такий виправдав усі очікування. Це не перший маккелленовскій Лір (у 2007-му він постав в образі запеклого та ексцентричного монарха в спектаклі Королівської Шекспірівської компанії), але, безумовно, більш пронизливий з двох: парадоксальний монарший вчинок, що відкриває п’єсу, здається заримованим з прийдешньою «відставкою» самого актора.

Цікавими та багатими на смисли виявилися й інші елементи цієї постановки: прозора, позбавлена надмірної витонченості режисура міцного шекспірівського професіонала Джонатана Манбі; сценічний дизайн художника Пола Віллса, що помістив дію на червоний диск, що обертається; звукове оформлення молодих композиторів і саунд-дизайнерів братів Рінгамів.

Пряма трансляція англійською мовою з англійськими субтитрами.

Квитки доступні за посиланням: https://multiplex.ua/ua/movie/351643

Показ відбудеться за підтримки British Council Ukraine, арт -об’єднання CoolConnections та мережі кінотеарів Multiplex.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

События, Творчество и дизайн - Невероятные подводные виды.Часть 2.

Невероятные подводные виды.Часть 2.

Кристиан Визл родился в 1972 году в городе Мехико. Что примечательно, он является инструктором по подводному плаванию, гидом по рафтингу, ...

События, Творчество и дизайн - Живой вишневый сад на офисных стенах (ВИДЕО)

Живой вишневый сад на офисных стенах (ВИДЕО)

Все стены центра — это огромная медиа-инсталляция. Стены в вестибюле и коридорах выложены из дисплеев, на которых постоянно демонстрируются фоновые ...

События, Творчество и дизайн - Нейросеть пририсовала Моне Лизе лицо Бенедикта Камбербэтча

Нейросеть пририсовала Моне Лизе лицо Бенедикта Камбербэтча

Американские разработчики научили нейросеть достоверно раскрашивать вставленные в картины сторонние объекты — в качестве одного из примеров авторы пририсовали Моне Лизе лицо Бенедикта Камбербэтча.