Творчество и дизайн - День народження Кузьми: цікаві факти про життя і творчість музиканта

17 серпня 2018-го видатному музиканту, телеведучому та лідеру громадської думки Андрію Кузьменку виповнилося б 50 років. Пропонуємо переглянути 7 цікавих фактів, пов’язаних з життям та творчістю Скрябіна.

За освітою Кузьма – стоматолог. Протягом 5 років навчався у Львівському медичному університеті ім. Данила Галицького. Пропрацював один рік в ординатурі районної поліклініки, однак тяга до музики виявилася сильнішою, ніж бажання мати стабільну зарплату.

У 90-х Андрій Кузьменко переганяв автомобілі «Победа» з України в Німеччину. Йому здавалось, що «усі німці за величезні гроші хочуть купити машину, назва якої пов’язана з їхньою поразкою».

Перший гонорар «Скрябіна» – 7 доларів. Гурт виступив у військовій частині в селі Старичі на Львівщині. За концерт їм пропонували солярку, але колектив вибрав гроші.

2008 року Андрій Кузьменко написав пісню «Повінь», щоб допомогти постраждалим від повені у західних областях України. До запису композиції долучилися зірки української естради: Олександр Пономарьов, Сашко Положинський, Тарас Чубай та інші. У відеокліпі, який транслювали національні телеканали, містилися реквізити для допомоги жертвам стихійного лиха.

Завдяки Кузьмі в українському шоу-бізнесі з’явилися такі гурти як «Пающіє труси» та DZIDZIO. Саме Скрябін написав для DZIDZIO пісню «Ялта», яка допомагає молодому колективу здобути першу популярність.

Українських глядачів очікують екранізації двох творів Андрія Кузьменка. Так, вже 13 вересня 2018-го в широкий прокат вийде стрічка «Місто, в якому не ходять гроші», знята за однойменною повістю Кузьми.  Також кінокомпанія Star Media збирається екранізувати його твір «Я, «Побєда» та Берлін». Прем’єра фільму запланована на 2020-й рік.

До 50-річчя від дня народження Кузьми Укрпошта випустила нову поштову марку із зображенням співака. Основою для марки стало фото музиканта, зняте фотографом Оленою Божко. Тираж поштового знака – 130 тисяч примірників, його номінал – 9 гривень.
Марку можна придбати у будь-якому відділенні Укрпошти по всій території країни.

Творчество и дизайн - День народження Кузьми: цікаві факти про життя і творчість музиканта

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Творчество и дизайн - Послушай Путина

Послушай Путина

Стоит отметить, что личность Путина активно культивируется в течение последних 15 лет его правления. ...

Творчество и дизайн - Искусство резьбы по тыквам и арбузам

Искусство резьбы по тыквам и арбузам

Клайв Купер (слева, естественно)   Фото с сайта: http://www.sparksflydesign.com/

Творчество и дизайн - Стимпанк из ничего

Стимпанк из ничего

Художница создаёт свои работы практически на ровном месте. Их себестоимоть равна едва ли не нулю — ...

Творчество и дизайн - Портреты на старых конвертах

Портреты на старых конвертах

Кстати, все портреты нарисованы шариковой ручкой.

Творчество и дизайн - Золото снаружи и внутри

Золото снаружи и внутри

Каждый год известный коньячный дом Hennessy выпускает лимитированную серию коллекционных бутылок из коллекции Privilège. ...