Це перший та поки єдиний український бренд, який пропонує сертифіковану органічну косметику. Всі продукти в лінійці створені на основі трав та ягід, які характерні для України й споконвіку використовувалися в народних рецептах краси.
 Для клієнта було принциповим і надзвичайно важливим наголосити на тому, що ця косметика унікальна, якісна і зроблена саме в Україні.

В ході роботи ми прагнули поєднати естетику сучасного дизайну та українську культурну спадщину. Рушникові орнаменти центральних регіонів України стали основою візуальної мови бренду, проте, жодне зображення чи орнамент не були скопійовані з історичних артефактів. Всі автентичні образи використовувалися лише як джерело натхнення, щоб створити щось цілком нове та сучасне.

Орнамент на кожній пляшці розповідає про трав'яний склад конкретного продукту. Споріднені продукти, такі як, наприклад, шампунь та бальзам, з подібними композиціями складників мають різні зображення, однак, стиль та основні графічні елементи залишаються незмінними. Так ми розділили загальну продуктову лінійку на підгрупи.

Бренд комунікує одночасно і велич і простоту за допомогою квіткових букетів, які на перший погляд є симетричними. Насправді, всі орнаменти мають «зворушливі помилки», ніби взяті зі справжніх ручних вишивок, або ж створені самою природою. Це спосіб сказати про натуральне походження косметики та підтримати гасло «Життя всередині».

 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Женские тела в танце и мукЕ. Часть 2.

Его работы кажутся живыми благодаря удачному сочетанию динамики и статики. Удачно пойманный кадр, его ...

Самый модный Аэропорт

 Дефиле проходило на перроне лётного поля Аэропорта у Терминала «D»: здесь был смонтирован подиум, ...

Тот, кто не прогуливал геометрию, или когда математика – прекрасна.

В наш век информацинных технологий, повального использования Photoshop и прочих благ сложно себе представить, что ...

Женское одиночество как отдельный вид искусства. Часть 1.

Formento + Formento — творческий псевдоним двух фотографов, мужа и жены. Познакомились в Нью-Йорке ...

Как выглядит юбилейный Джек

В 2016 году винокурне Jack Daniel Distillery исполняется 150 лет. Это самая старая винокурня ...

Когда подглядывать не так уж плохо.

А началось всё так: художницу с ранних лет интересовало то, что таилось за ярко ...