Творчество и дизайн - Як показати автентичну природність

Це перший та поки єдиний український бренд, який пропонує сертифіковану органічну косметику. Всі продукти в лінійці створені на основі трав та ягід, які характерні для України й споконвіку використовувалися в народних рецептах краси.
 Для клієнта було принциповим і надзвичайно важливим наголосити на тому, що ця косметика унікальна, якісна і зроблена саме в Україні.

Творчество и дизайн - Як показати автентичну природність

В ході роботи ми прагнули поєднати естетику сучасного дизайну та українську культурну спадщину. Рушникові орнаменти центральних регіонів України стали основою візуальної мови бренду, проте, жодне зображення чи орнамент не були скопійовані з історичних артефактів. Всі автентичні образи використовувалися лише як джерело натхнення, щоб створити щось цілком нове та сучасне.

Творчество и дизайн - Як показати автентичну природність

Орнамент на кожній пляшці розповідає про трав'яний склад конкретного продукту. Споріднені продукти, такі як, наприклад, шампунь та бальзам, з подібними композиціями складників мають різні зображення, однак, стиль та основні графічні елементи залишаються незмінними. Так ми розділили загальну продуктову лінійку на підгрупи.

Творчество и дизайн - Як показати автентичну природність

Бренд комунікує одночасно і велич і простоту за допомогою квіткових букетів, які на перший погляд є симетричними. Насправді, всі орнаменти мають «зворушливі помилки», ніби взяті зі справжніх ручних вишивок, або ж створені самою природою. Це спосіб сказати про натуральне походження косметики та підтримати гасло «Життя всередині».

 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Творчество и дизайн - Ядовитые грибы и их токсичная красота. Часть 1.

Ядовитые грибы и их токсичная красота. Часть 1.

Фотограф Джилл Блисс очень любит природу и не перестает восхищаться ее красотой и разнообразием.

Творчество и дизайн - Король зверского селфи

Король зверского селфи

«Основная цель — уверить их в том, что они находятся в безопасности рядом с вами. Приближайтесь ...