Це перший та поки єдиний український бренд, який пропонує сертифіковану органічну косметику. Всі продукти в лінійці створені на основі трав та ягід, які характерні для України й споконвіку використовувалися в народних рецептах краси.
 Для клієнта було принциповим і надзвичайно важливим наголосити на тому, що ця косметика унікальна, якісна і зроблена саме в Україні.

В ході роботи ми прагнули поєднати естетику сучасного дизайну та українську культурну спадщину. Рушникові орнаменти центральних регіонів України стали основою візуальної мови бренду, проте, жодне зображення чи орнамент не були скопійовані з історичних артефактів. Всі автентичні образи використовувалися лише як джерело натхнення, щоб створити щось цілком нове та сучасне.

Орнамент на кожній пляшці розповідає про трав'яний склад конкретного продукту. Споріднені продукти, такі як, наприклад, шампунь та бальзам, з подібними композиціями складників мають різні зображення, однак, стиль та основні графічні елементи залишаються незмінними. Так ми розділили загальну продуктову лінійку на підгрупи.

Бренд комунікує одночасно і велич і простоту за допомогою квіткових букетів, які на перший погляд є симетричними. Насправді, всі орнаменти мають «зворушливі помилки», ніби взяті зі справжніх ручних вишивок, або ж створені самою природою. Це спосіб сказати про натуральне походження косметики та підтримати гасло «Життя всередині».

 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Супербутылка суперджина. Когда форма соответствует содержанию

Возможно, вам станет интересно, почему бутылка джина, даже такая большая, должна находиться на всеобщем ...

Мастер сказочных цветов (ВИДЕО)

Джейсон ценит цветы за красоту, которую он решил увеличить, сделав большие цветы из стекла. ...

Впервые на KMW — форум CoProduction Meetings состоится в партнерстве с международной платформой B2B DOC

Программа мероприятия включает: ·         доклад международного эксперта на тему копродукции документального кино / презентацию кейса успешного ...

Датские рваные карикатуры

Основная специализация художника — иллюстрация книг и постеры. В свободное же времяон рисует карикатуры. ...

Яйцо дракона к пасхе

Королева Андалов и Мать драконов, наверное, и понятия не имеет, что такое Пасха. Но ...

Все в одной руке

Дизайнерское агентство P4CK разработало решение, которое должно положить конец хаосу в кинотеатре. Запатентованный продукт ...