Киян запрошують на виставку про неодинокість

События, Творчество и дизайн - Киян запрошують на виставку про неодинокість

Із 18 по 31 серпня в Sergey Makhno Gallery пройде спільна виставка художника Сергія Западні та кераміста Сергія Махно. До експозиції увійдуть тарелі та графічні картини, котрі об’єднає тема одинокості.

12 графічних композицій побудовані на діалозі архітектури та ландшафту, на якому вона розташовується. Дві протилежності за формою і фактурою. Архітектура несе прямі, суворі лінії і контрастує з фактурою каміння, дерев, моря. Саме по собі кожне полотно здається одиноким. Тут немає ні людей, ні тварин, всі лінії – тверді й рішучі.

Авторські тарелі від Сергія Махно – ніби лупа, через яку глядач детальніше роздивляється картини. І бачить в морі рибу, що дерева квітнуть, а в саду достигають гранатові плоди. Тарелі – це те, що доповнює ці краєвиди, будинки та лінії буйством свого життя. І одинокості як не було.

События, Творчество и дизайн - Киян запрошують на виставку про неодинокість

Серія керамічних тарелей Сергія Махно створена за новими технологіями та з використанням різних мистецьких прийомів. Кожна тареля – в єдиному екземплярі. Створені у стилістиці, що народжується на межі української культури та японських традицій.

События, Творчество и дизайн - Киян запрошують на виставку про неодинокість

Сергій Западня працює в різних жанрах: фотографія, комп’ютерна графіка, живопис. Постійно експериментує й дотримується постмодернових цінностей. Пріоритетною для автора є тема сучасності й осмислення нового часу.

Відкриття відбудеться 18 серпня о 19.00. Вхід за попередньою реєстрацією.

Адреса галереї: вул. Євгена Коновальця, 26-А, ЖК Skyline

Графік роботи:  вівторок – субота, з 12.00 до 20.00. Понеділок та неділя – вихідні.

Вхід на виставку безкоштовний.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

События, Творчество и дизайн - Спорт для творческих людей

Спорт для творческих людей

И вот тогда-то твоему мозгу нужна какая-то перезагрузка. Какой-то стимулятор, который не даст никаким невзгодам повлиять на твою продуктивность. Еда? ...

События, Творчество и дизайн - Кино будущего: очень субъективный прогноз

Кино будущего: очень субъективный прогноз

И я не говорю только о «внутренней составляющей» — жанры и манера писания варьируют во всех искусствах, независимо от возраста. ...

События, Творчество и дизайн - Тихое волшебство Норвегии

Тихое волшебство Норвегии

Норвегия всегда будет большой мечтой каждого путешественника. Фотограф Себастьян Дейкстра Ниландер живет внутри этой страны чудес и делает там сказочные фотографии.