События, Творчество и дизайн - Креативних киян запрошують на презентацію Istituto Europeo di Design

9 вересня в PinchukArtCentre відбудеться презентація Istituto Europeo di Design (IED), під час якої відвідувачів ознайомлять з академічними програмами та професійними курсами інституту. Співорганізатор події – компанія Mudra. Освіта за кордоном.

Захід орієнтований на старшокласників, студентів творчих спеціальностей, професійних дизайнерів та модельєрів, людей, які мають намір отримати міжнародний досвід роботи за кордоном. Також івент буде цікавий для тих, хто небайдужий до світу краси, дизайну та індустрії моди.

Крім презентації, відвідувачі зможуть поставити тематичні запитання, отримати індивідуальну оцінку портфоліо та консультації. У них буде можливість пройти мотиваційне інтерв’ю та отримати особисті поради від експерта.

Головна перевага IED – learning by doing, студенти отримують практичні знання, навички та відгуки від світових законодавців моди й дизайну, від кращих у своїй сфері, від тих, хто задає тренд. Всі викладачі інституту – це експерти зі сфери, які працюють на світові бренди та компанії з «ім’ям», серед яких – Lego, Whirpool, Alitalia, Hitachi, IBM, BMW, Philips, Erickson та інші.

Вхід вільний. Щоб потрапити на захід, необхідно зареєструватися за посиланням.

Початок – о 15:00.

Адреса: Київ, вул. Велика Васильківська/Басейна 1/3-2 (6 поверх).

Нагадаємо, у Львові IED проведе безкоштовний воркшоп-експеримент з дизайну.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Аура цветов

Аура цветов

В очередной раз грань между искусством и наукой истончилась настолько, что её практически не ...

Чтоб делиться  живой красотой

Чтоб делиться живой красотой

Армянская студия Backbone Branding разработала дизайн эксклюзивной упаковки для цветов по заказу премиального бренда Coco Fiori. Задачей разработки ...

ICTV покажет 4-серийную версию «Киборгов»

ICTV покажет 4-серийную версию «Киборгов»

4-серийная версия фильма «Киборги» режиссера Ахтема Сеитаблаева выйдет в эфир на канале ICTV осенью ...