Лауреатом премії ім. Малевича став харківський художник Іван Світличний

Творчество и дизайн - Лауреатом премії ім. Малевича став харківський художник Іван Світличний

15 листопада в IZONE відбулась церемонія вручення Мистецької премії ім. Казимира Малевича. Про це повідомляється на сторінці простору в Facebook.

Лауреатом став художник Іван Світличний, якого номінував Національний художній музей України. Переможець родом з Харкова, 2011 року номінувався на Премію PinchukArtCentre.

Також фіналістами премії стали Олександр Курмаз, номінований Школою Фотографії Віктора Марущенка, та Микола Рідний, номінований Галереєю Лабіринт у Любліні.

Переможця обирало міжнародне журі, в яке входили дев’ять експертів, зокрема засновник «Я галерея» Павло Гудімов, художник Нікіта Кадан, директорка варшавського ЦСМ «Замок Уяздовський» Малгожата Людвісяк, директор Польського Інституту в Києві Бартош Мусялович та інші.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Творчество и дизайн - Безотходная 3D-печать

Безотходная 3D-печать

Количество разнообразных 3D принтеров растет, но кроме немногих действительно полезных производимых ими изделий, они производят груды потенциально бесполезных пластиковых безделушек. ...

Творчество и дизайн - История дизайна в Microsoft

История дизайна в Microsoft

Когда начинаешь работать в новой компании, невольно подвергаешь сомнению то, что было создано до твоего прихода. Меня раздражала красная полоса ...