НЛО TV проводить конкурс короткометражних фільмів «Оранж»

Творчество и дизайн - НЛО TV проводить конкурс короткометражних фільмів «Оранж»

НЛО TV проводить конкурс короткометражних фільмів «Оранж», взяти участь у якому можуть всі охочі. Головна умова – робота повинна мати щасливий кінець. Про це повідомляється на офіційному сайті телеканалу.

Короткометражки оцінюватиме журі на чолі з директором дистриб’юторської компанії «Артхаус Трафік», ведучим програми «ПроКіноНаНЛО» Денисом Івановим.

Конкурсна програма «Оранж» складатиметься з трьох рубрик: ОранжFilm, ОранжVlog і ОранжStory.

  1. ОранжFilm – до участі приймається короткометражний ігровий фільм будь-якого жанру, з будь-якими акторами; він може бути знятий на будь-яку камеру, навіть на мобільний телефон. Хронометраж: до 7 хвилин. Головний приз – показ в програмі «ПрКіноНаНЛО».
  2. ОранжVlog – рубрика для тих, хто має оригінальні ідеї для влогів. На конкурс приймаються роботи від 3-х до 5-ти хвилин. Головний приз – розміщення влогу на YouTube-каналі НЛО TV.
  3. ОранжStory – для тих, хто має ідею, але не вміє знімати. На конкурс приймається сценарій або синопсис короткометражного фільму (4 – 8 сторінок). Головний приз – реалізація проекту за сценарієм.

Роботи та короткий опис проекту потрібно подати на адресу orangefestnlo@gmail.com до 15 вересня. Якщо короткометражка пройде відбір, її розмістять на сайті телеканалу. Далі, з 1 жовтня, розпочнеться етап голосування за конкурсні роботи. Загалом, глядачі та журі спільно визначать переможця конкурсу.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Творчество и дизайн - ЦУМ и MULTIPLEX подписали Договор о сотрудничестве

ЦУМ и MULTIPLEX подписали Договор о сотрудничестве

ЦУМ и Multiplex подписали Договор о сотрудничестве и уже в третьем квартале 2019 года в центре столицы на 7 этаже центрального универмага запланировано открытие нового премиального кинотеатра Multiplex.

Творчество и дизайн - Фотоконкурс ";Моя Украина" от MERX набирает обороты

Фотоконкурс ";Моя Украина" от MERX набирает обороты

Поэтому советуем поспешить с предоставлением работ. Условия конкурса и алгоритм участия в нем можно прочесть здесь   А пока выкладываем ...

Творчество и дизайн - 10 прекрасных снимков азиатских просторов и не только

10 прекрасных снимков азиатских просторов и не только

Особая награда жюри — Валентино Гальвано, Альпы.   Особая награда жюри — Ойден Рикардсен, Китай.   Основной победитель — Грег ...