НЛО TV проводить конкурс короткометражних фільмів «Оранж», взяти участь у якому можуть всі охочі. Головна умова – робота повинна мати щасливий кінець. Про це повідомляється на офіційному сайті телеканалу.

Короткометражки оцінюватиме журі на чолі з директором дистриб’юторської компанії «Артхаус Трафік», ведучим програми «ПроКіноНаНЛО» Денисом Івановим.

Конкурсна програма «Оранж» складатиметься з трьох рубрик: ОранжFilm, ОранжVlog і ОранжStory.

  1. ОранжFilm – до участі приймається короткометражний ігровий фільм будь-якого жанру, з будь-якими акторами; він може бути знятий на будь-яку камеру, навіть на мобільний телефон. Хронометраж: до 7 хвилин. Головний приз – показ в програмі «ПрКіноНаНЛО».
  2. ОранжVlog – рубрика для тих, хто має оригінальні ідеї для влогів. На конкурс приймаються роботи від 3-х до 5-ти хвилин. Головний приз – розміщення влогу на YouTube-каналі НЛО TV.
  3. ОранжStory – для тих, хто має ідею, але не вміє знімати. На конкурс приймається сценарій або синопсис короткометражного фільму (4 – 8 сторінок). Головний приз – реалізація проекту за сценарієм.

Роботи та короткий опис проекту потрібно подати на адресу orangefestnlo@gmail.com до 15 вересня. Якщо короткометражка пройде відбір, її розмістять на сайті телеканалу. Далі, з 1 жовтня, розпочнеться етап голосування за конкурсні роботи. Загалом, глядачі та журі спільно визначать переможця конкурсу.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

10 весёлых фото дикой природы

Обычно на снимках дикой природы мы видим грациозных и величественных животных в родной среде ...

Коллекция имени Великого инквизитора

Филипп Старк создал коллекцию мебели для итальянского бренда Driade, вдохновившись орудиями пыток, которые использовались ...

Как делаются титры (ВИДЕО)

Американская Киноакадемия, как ни странно, занимается не только «Оскарами». Академия активно занимается информационной и ...

Фейерверк под давлением: шоу-эксперимент (ВИДЕО)

Обычно гидравлические прессы используют в более индустриальном окружении, но в этом случае команда Hydraulic Press Channel решила, ...

Нереальные фото дикой природы. Часть 3.

Третья часть подборки работ фотографа дикой природы Донала Бойда.

Глыба песка как объект искусства. Часть 1.

Скульптурам этого мастера свойственны оригинальная идея и высокая детализация, благодаря чему они становятся достойным ...