«Океан Ельзи» презентував нову пісню

Творчество и дизайн - «Океан Ельзи» презентував нову пісню

Український гурт «Океан Ельзи» презентував нову композицію, яка отримала назву «Скільки нас». Це вже третій трек музикантів за рік.

Сингл, записаний на студії 211, виклали на офіційному YouTube-каналі групи. Він також доступний у Google Play та Deezer, також незабаром з’явиться на iTunes.

«Зазвичай далі розказують про що саме нова пісня, що ж хотіли цим сказати та що має слухач почути, – йдеться в описі композиції. – Ми так робити не будемо. Нижче – текст пісні, в ньому все це є. Майже все. Єдине, що кожен сам має обрати для себе, який знак поставити в кінці “скільки нас” – “?” чи “!”»

Зазначимо, 24 серпня на київському стадіоні «Олімпійський» відбудеться концерт «Океану Ельзи».

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Творчество и дизайн - Волшебный свет в объективе австралийского фотографа

Волшебный свет в объективе австралийского фотографа

Австралиец Трент Парк рисует эмоциональный и поэтичный портрет Австралии. Про себя фотограф говорит, что он всю жизнь гоняется за сетом и превращает пойманное в нечто волшебное.

Творчество и дизайн - Найкращі фото пам’яток культури України 2018 року

Найкращі фото пам’яток культури України 2018 року

Онлайн-енциклопедія «Вікіпедія» назвала переможців української частини міжнародного конкурсу фотографій пам’яток культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки». Мета міжнародного проекту «Вікі любить ...

Творчество и дизайн - Гибкая упаковка — не значит дешевка

Гибкая упаковка — не значит дешевка

Инновационная упаковка Wine Pouch (R)evolution от компании Reverse Innovation B.V. Amsterdam, являющаяся обладателем пяти международных дизайнерских наград, будет представлена на ...