Пісня Христини Соловій стала саундтреком до стрічки «Крути 1918»

Видео, Творчество и дизайн - Пісня Христини Соловій стала саундтреком до стрічки «Крути 1918»

22 січня відбулась прем’єра офіційного саундтреку до українського історичного фільму-екшену Олексія Шапарєва «Крути 1918». Ним стала пісня «Стежечка» з другого альбому Христини Соловій «Любий Друг». Основою для музичної композиції став вірш Івана Франка «Отсе тая стежечка» (зі збірки «Зів’яле листя»).

Стрічка «Крути 1918» розповідає про бій на станції Крути взимку 1918 року. Тоді чотири сотні юнаків стали проти 4-тисячного добре озброєного війська більшовиків.

«Коли ми думали над музичною концепцією стрічки, зрозуміли, що в чоловічій історії нам вкрай необхідний жіночий голос, який би посилив драматургію, – розказує продюсер фільму Андрій Корнієнко. – І перша, хто спав на думку – це Христина Соловій, душа сучасної української пісні. Ми, творці фільму, радіємо, що в нас вийшла така плідна співпраця».

Фільм «Крути 1918» вийде в національний прокат 7 лютого.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Видео, Творчество и дизайн - Сверхреалистичные фрукты

Сверхреалистичные фрукты

Сам Войткевич живет и работает в Боулинг Грин, штат Огайо. Он является профессором в Bowling Green State University, где с ...

Видео, Творчество и дизайн - Как приготовить красивый борщ

Как приготовить красивый борщ

Борщ нельзя не любить и невозможно забыть. Борщ всегда сам по себе, но манит всех вокруг. Он — бунтарь по ...

Видео, Творчество и дизайн - Танцуй, играй, целуй! (ВИДЕО)

Танцуй, играй, целуй! (ВИДЕО)

Новые рекламные видео, также как предыдущие шесть, длятся по 15 секунд и созданы специально для размещения на ТВ. Ролики доступны на ...