Творчество и дизайн - Телеканал "112 Україна" оновив графіку

За рік роботи каналу «112 Україна» в ефірі його основні принципи — прозорість, об'єктивність, динаміка та збалансованість точок зору — зміцніли та утвердилися. І нова графіка програмного контенту яскраво це підкреслює. Редизайну зазнали «Новини 112», графіка прямоефірних студій «LIVE» та аналітично-підсумкової програми Павла Кужеєва «День: Made in Ukraine».

 Творчество и дизайн - Телеканал "112 Україна" оновив графіку

Головний акцент у новій графіці зміщено на використання ефекту скла та прозорості, багатошаровості та динаміці. Саме такою є інформація, яку отримують телеглядачі каналу «112 Україна»: прозорою, багатогранною, об'єктивною та оперативною.

Логотип каналу «112 Україна» зазнав ребрендінгу: команда дизайнерів зробила ексклюзивне накреслення елементів логотипу, надавши йому відчуття стрімкості та динаміки — саме таким є ріст каналу та його шлях у завоюванні медіаринку.

Активно задіяні у новій графіці каналу інтерактивні елементи з титрами, які слугуватимуть телеглядачеві своєрідним інформаційним навігатором, що допомагатиме з перших секунд перегляду ефіру оперативно зорієнтуватися у швидкоплинному потоці новин.

У графіці підсумково-аналітичної програми «День: Made in Ukraine» було використано елементи українського орнаменту та «жорна часу», оформленні у технократичному стилі. Новий дизайн програми символізує настання інформаційних підсумків дня, що минає: яким він був для українців, і які його наслідки у майбутньому. 

Творчество и дизайн - Телеканал "112 Україна" оновив графіку

В цілому, новий дизайн ефіру, що сконцентрований навколо колоподібного логотипу, ставив собі за мету вийти за межі квадратного екрану і «жити у реальному світі», що відповідає місії каналу — доносити до глядача найактуальнішу та найважливішу інформацію з усіх куточків України та світу.

Над креативними змінами у графіці каналу працювали головний режисер «112 України» Олександр Авшаров, команда дизайнерів каналу на чолі з провідним спеціалістом Юрієм Жалієм та арт-директором Марією Гостєвою, начальник відділу студійного та позастудійного виробництва Корчага Микола та технічна команда спеціалістів під керівництвом Скідана Дмитра.

 

Творчество и дизайн - Телеканал "112 Україна" оновив графіку

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Творчество и дизайн - Вхід вільний: для киян покажуть стрічку «Колонія Дігнідад»

Вхід вільний: для киян покажуть стрічку «Колонія Дігнідад»

22 серпня Київська школа прав людини та демократії організовує правозахисний кінопоказ. Глядачам пропонують переглянути ...

Творчество и дизайн - Как фотограф Мэрилин Монро портреты звёзд снимал. Часть 6.

Как фотограф Мэрилин Монро портреты звёзд снимал. Часть 6.

В 1958 году журнал Popular Photography Magazine включил Халсмана в список «Десяти величайших фотографов ...

Творчество и дизайн - Drone Awards 2018: лучшие фотографии, сделанные с дрона

Drone Awards 2018: лучшие фотографии, сделанные с дрона

Конкурс Drone Awards назвал 7 лучших фотографий 2018 года, сделанных с помощью дрона. Профессиональные ...