У Києві проведуть виставку Олександра Ройтбурда «День закоханих»

Творчество и дизайн - У Києві проведуть виставку Олександра Ройтбурда «День закоханих»

14 лютого о 19:00 в Щербенко Арт Центрі відкриється виставка Олександра Ройтбурда «День закоханих», яка презентує нову серію робіт художника, присвячених темі кохання.

Ця серія своєрідно продовжує попередню під назвою «Копії для підміни», якою Ройтбурд відреагував на безпідставні звинувачення у намірі підмінити колекцію Одеського художнього музею, директором якого начебто саме для цього він і став. Серія «копій» дійсно з’явилася, але дещо несподіваною. Замість точного відтворення глядачі побачили «супрематичні алюзії», що водночас і звели нанівець звинувачення, і підтвердили гармонійне поєднання директора державного музею і художника-постмодерніста в одній особі.

Важливий елемент в роботах-«копіях» – умовність, або навіть відсутність облич у героїв та героїнь з видатних полотен, що входять до колекції музею. Послідовне запозичення «абстрактного каркасу» з «Селянських циклів» Малевича доповнилося іронічною впевненістю: хтось різниці навіть і не помітить, а sapienti sat.

«У серії «День закоханих» розповідається гіпертекстова історія кохання. Історія довжиною в день, у ніч, або в нескінченність. У ній є спокуса, відвертий еротизм, страждання, пожертва, флірт і романтичність, пропущені крізь призму світового мистецтва. Інакше й бути не могло, адже життя коротке, мистецтво вічне, а любов… вона різна», – повідомляють організатори події.

Вхід вільний. Виставка триватиме з 14 лютого по 16 березня.

Адреса: Київ, вул. Михайлівська, 22-В.

Графік роботи: вівторок – субота, з 11:00 до 20:00. Понеділок та неділя – вихідні.

Про інші виставки, що відбудуться у лютому, можете прочитати за посиланням.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Творчество и дизайн - Массовый нудизм в сердце мегаполиса

Массовый нудизм в сердце мегаполиса

Фотоискусство уже давно доказало, что обнажённый человек в кадре далеко не всегда несёт сексуальный подтекст. Но американский фотограф Спенсер Туник придал этому факту пугающие масштабы.

Творчество и дизайн - Сюрреальный минимализм Джорджа Дигалакиса. Часть 2.

Сюрреальный минимализм Джорджа Дигалакиса. Часть 2.

Продолжение подборки атмосферных работ фотографа Джорджа Дигалакиса.

Творчество и дизайн - Собачьи эмоции

Собачьи эмоции

«В каждом кадре я пытаюсь поймать тот самый миг, когда собака выглядит милой, смешной, когда её искренние собачьи эмоции как ...