У київському телецентрі «Олівець» покажуть стрічку «Доґвіль»

Творчество и дизайн - У київському телецентрі «Олівець» покажуть стрічку «Доґвіль»

Столичних поціновувачів кіно запрошують долучитися до творчості данського режисера Ларса фон Трієра та переглянути його стрічку «Доґвіль» (2003) в рамках проекту :КіноКульт. Показ відбудеться у студії телецентру «Олівець» 23 листопада.

«У «Доґвілі» (18+) режисер препарує американське суспільство, не нехтуючи нищівною критикою християнства та оголенням найвідразливіших людських вад. Мешканцям маленького містечка, які безчесно повелися із бідолашною Грейс, що шукала прихистку, ніде буде сховатися від помсти. Обмеженість простору та умовність місця дії ще більше підкреслює практична відсутність декорацій. На глядача очікує також сміливий перформанс Ніколь Кідман, яка погодилася зніматися у фон Трієра, щойно отримав «Оскар» за роль у стрічці «Години», – зазначають організатори події.

Презентує один з улюблених фільмів Квентіна Тарантіно Юрій Макаров – журналіст, телеведучий, член правління ПАТ «НСТУ».

Фільм надано для показу компанією Arthouse Traffic. Стрічка демонструватиметься мовою оригіналу (англійська) з українськими субтитрами. Початок – о 19:59. Вхід вільний!

Обов’язкова реєстрація за посиланням: http://bit.ly/kinokult15

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Творчество и дизайн - «Волшебника страны Оз» назвали самым влиятельным фильмом в западной культуре

«Волшебника страны Оз» назвали самым влиятельным фильмом в западной культуре

Итальянские исследователи предложили новую метрику оценки значимости фильма для культуры. Проанализировав сценарии более 47 тысяч картин, они выстроили рейтинг на основе того, как часто та или иная картина (или цитата из нее) упоминается в последующих. Самым значимым фильмом оказался «Волшебник ...

Творчество и дизайн - Самый неприятный цвет в мире

Самый неприятный цвет в мире

Таким была признана смесь зеленого и коричневого цветов. Её официальное название — Pantone 448 C. Исследование проводилось британской компанией GfK ...