У PinchukArtCentre влаштовують виставку про місце жінки в суспільстві

События, Творчество и дизайн - У PinchukArtCentre влаштовують виставку про місце жінки в суспільстві

30 жовтня у PinchukArtCentre відкриють виставку «Свій простір», яка порушує питання місця жінки у суспільстві. Проект підготовлено спільно з Художнім музеєм України, Музеєм українського народного декоративного мистецтва, Національною бібліотекою України ім. В. І. Вернадського та Благодійним фондом імені Поліни Райко.

«Свій простір» — шоста виставка в рамках Дослідницької платформи PinchukArtCentre. Її назва відсилає до хрестоматійного есе Вірджинії Вулф «Своя кімната» (1929), у якому письменниця підважила стереотипне уявлення про позицію і місце жінки-художниці в «чоловічому» світі. Апелюючи до цієї назви, виставка ставить питання, що є «простором» жінки в сучасному українському суспільстві.

Умовно виставка складається з трьох розділів, у яких по-різному трактується ідея простору як вимушеного / прихованого, політичного / маніфестаційного, тілесного / чуттєвого. «Простори» конструюються навколо діалогів між творами сучасних художників і художниць та історичними феноменами, як-от агітаційний плакат 1920–1930-х років, радянське монументальне мистецтво, так звана «народна» творчість тощо. Уперше в рамках дослідницької виставки PinchukArtCentre запрошує до участі художників і художниць та пропонує створити нові роботи, щоб висловитись і переосмислити порушені питання.

Відкриття – о 19:00.

Вхід вільний.

Адреса: Київ, вул. Велика Васильківська / вулиця Басейна, 1, 3-2.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

События, Творчество и дизайн - Как выглядит свободная женщина. Часть 5.

Как выглядит свободная женщина. Часть 5.

Ханс Фойрер и его работы, посвящённые женской свободе.

События, Творчество и дизайн - Самые нестандартные паспорта — теперь в Норвегии

Самые нестандартные паспорта — теперь в Норвегии

Междисциплинарная дизайнерская студия Neue завершила великолепный минималистский проект по редизайну норвежского паспорта. Новые паспорта имеют обложу одного цвета — белого, ...

События, Творчество и дизайн - Париж с изнанки. Новый арт-проект Google (ВИДЕО)

Париж с изнанки. Новый арт-проект Google (ВИДЕО)

В рамках новой инициативы Curio-cité Google будет приглашать художников и экспертов провести экскурсию по нетуристическим местам самых популярных городов планеты. Все это ...