У Port creative hub відкриється персональна виставка Антона Логова

Творчество и дизайн - У Port creative hub відкриється персональна виставка Антона Логова

29 cічня о 19.00 у Port creative hub відкриється персональний проект «Зошити» Антона Логова, в якому художник рефлексує на тему цілісності України. Про це повідомляється на Facebook-сторінці події.

«Зошити» — це серія графічних і колажних робіт, яка з’явилася як виклик, або сподівання, що завтра буде краще, ніж сьогодні.

Творчество и дизайн - У Port creative hub відкриється персональна виставка Антона Логова

До рук художника потрапила підбірка не розрізаного паперу для зошитів у лінійку та набір радянських фото-листівок «Крим», «Київ», «Нікітський ботанічний сад у Ялті». Антон зрозумів, що нерозрізаний на листи папір для зошитів — це дуже сильний образ. Це, начебто, карта ще цілісної України до революції та війни.

«Я почав заплямовувати абстрактними образами цю чисту площину паперу за допомогою фарби. Розмістив листівки і додав аплікативні форми, вирізані з дитячого кольорового паперу, які апелюють до умовної гри випадкових політичних та мистецьких сенсів», — розповідає художник.

Творчество и дизайн - У Port creative hub відкриється персональна виставка Антона Логова

За словами автора, всі роботи вертикального формату і в експозиції вони будують довгу горизонталь.

«Це і є ідеальна гармонія, до якої прагне останніми роками Україна. Але це ідеал, а не реальність», — зазначає Антон.

Абстрактний фон в деяких роботах досить агресивний і вони побудовані на візуальних контрастах та абсурдистьких сенсах, які випадково виникають, як співставлення фарби і фотозображення. На деяких паперах у формі колажу з’являються приклеєні пакети з магазину, тканини з майстерні і залишки коробок з гофрокартону. Вони створюють умовний рельєф руйнації.

Друга лінія проекту — це серія чорно-білих та сірих абстрактних графік формату А4, на яких зображено фантастичну розповідь про нашу планету нібито з космосу. Погляд ніби з іншого світу на Крим, Україну, і в цілому на Землю. Звідти не видно кордонів і війн.

Остання лінія проекту — анархічні, скріплені між собою дерев’яні рами, та підвішені у просторі інсталяційні об’єкти. На них в анархічному порядку прикріплені різні побутові речі і окремі фрази, написані на клаптиках картону. Матеріал — символізує тимчасовість, а хаотичність інсталяції — незрозумілість нашого часу.

Виставка діятиме до 17 лютого (по буднях, з 11.00 до 19.00).

Адреса: Київ, вул. Набережно-Хрещатицька,10-А

Вхід вільний.

Фото Антона Логова

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Творчество и дизайн - Джонни Депп и все-все-все звезды в стиле Ренессанс

Джонни Депп и все-все-все звезды в стиле Ренессанс

Для участия в соревновании «Modern Renaissance» участники обрабатывали фотографии знаменитостей так, как будто к ним прикоснулась рука одного из титанов Возрождения ...

Творчество и дизайн - Феноменальные зеленые коты Ричарда Сондерса

Феноменальные зеленые коты Ричарда Сондерса

Начало уникальной галерее положила грустная история. В феврале этого года ушел из жизни Топпи — любимый кот художника. И Сондерс ...

Творчество и дизайн - Розовое великолепие  на лоне природы. Часть 1.

Розовое великолепие на лоне природы. Часть 1.

Достаточно увидеть эту невероятную птицу, как рука сама тянется к фотоаппарату — пропустить такой кадр просто невозможно. 1. Фламинго на ...