Український дизайн на Dutch Design Week: крісло для ботанів і вази-мандрівники

Творчество и дизайн - Український дизайн на Dutch Design Week: крісло для ботанів і вази-мандрівники

Студія Sergey Makhno Architects покаже свій предметний дизайн на Dutch Design Week, який відбуватиметься 20-28 жовтня у Ейндховені. Це найбільша подія сфери у Північній Європі, котра збирає понад  2 тисячі дизайнерів і 300 тисяч відвідувачів із усього світу.

На виставці роботи студії будуть представлені на спільному українському стенді, котрий розкриє тему модернізму. Серед предметного дизайну, який побачать у Нідерландах, крісло «Ботан» і колекція ваз та світильників «Мандрівники».

Спочатку «ботан» мав бути лампою, але трансформувався в «схованку» для диваків і книжкозалежних. Звуко-зоро ізоляція в положенні сидячи, лежачи, малюючи, уві сні.

Творчество и дизайн - Український дизайн на Dutch Design Week: крісло для ботанів і вази-мандрівники

«Колись ми будемо жити зовсім в іншому світі. «Війна» і «телефон» стануть архаїзмами. Особистий простір більше ніхто не захищатиме, снідатимуть годинами. Цей світ збудують диваки, які не приймають світ сьогоднішній. Саме для них і був створений «Ботан». Він захищатиме кожну мрію від втручання зовнішнього світу, доки вона не стане планом», – кажуть розробники.

Сет керамічних ваз і світильників «Мандрівники» (Travellers) подорожував роками і вбирав найдрібніші деталі націй, культур, палітр із найвіддаленіших куточків нашої планети, щоб потім розповідати історії, відомі тільки їм. Усі – зроблені вручну, однією людиною для іншої. На власному виробництві студії, в єдиному екземплярі.

Творчество и дизайн - Український дизайн на Dutch Design Week: крісло для ботанів і вази-мандрівники

«Дуже важливо показувати світу, що український дизайн існує. Що він сучасний і неповторний. І якщо ще декілька років тому на нас дивились із підозрою, то зараз українські стенди в об’єктивах усіх світових ЗМІ», – зазначає засновник і керівник студії Sergey Makhno Architects Сергій Махно.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Творчество и дизайн - Чувство брошенной природы

Чувство брошенной природы

Проект Исаака Кордала «Цементное Затмение» призван привлечь  внимание к девальвации отношений человека и природы. Своих жутких персонажей художник размещает в ...

Творчество и дизайн - Магия архитектурного минимализма. Часть 2.

Магия архитектурного минимализма. Часть 2.

Вторая часть работ, в которых фотограф Эрик Дюфур раскрывает всю прелесть архитектурного минимализма.

Творчество и дизайн - Дурная слава – тоже слава. 5 случаев, когда скандалы подогрели популярность фильмов

Дурная слава – тоже слава. 5 случаев, когда скандалы подогрели популярность фильмов

В Голливуде все наизусть знают негласное правило: «дурная слава – тоже слава». Потому, представляя свое творение зрителю, создатели громких фильмов не гнушаются распускать слухи и разжигать скандалы, которые могут привести к росту кассовой прибыли.