Творчество и дизайн - Український культурний фонд підписав грантову угоду з першим проектом

Перший проект, якому Український культурний фонд (УКФ) надав грант, став «Пауль Целан 100. Меридіан великого майстра німецької мови: Чернівці-Париж-Вічність». Заявка набрала 90 балів від експертів і посіла перше місце в рейтингу проектів міжнародної співпраці, поданих до Фонду у 2018 році.

Ініціативу присвячено класику німецької літератури, уродженцю міста Чернівці, творчість якого вивчають у середніх школах та університетах Німеччини та Австрії. Чернівчанин Пауль Целан — унікальна особистість, яка уособлює в собі поєднання єврейської, румунської, австрійської, німецької, французької та української культур.

Проект покликаний презентувати українську культуру і літературу, в тому числі в Україні (Чернівці, в рамках ІХ Міжнародний поетичний фестиваль Meridian Czernowitz), Німеччині (Франкфуртський книжковий ярмарок), Франції, Австрії (Віденський книжковий ярмарок).

Проектом керуватимуть, з української сторони — культурний діяч, менеджер та голова Літературного целанівського центру — Святослав Померанцев, з німецької сторони — менеджерка культури, громадська активістка Марина Гальовська. До проекту планується залучити Ірену Карпу, Сергія Жадана, Андрія Любку та інших.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Тени отбрасывают собак. Часть 1.

Тени отбрасывают собак. Часть 1.

 «Чаще всего я вижу какие-то вещи, предметы, сочетания линий и тут же приходит идея. ...

7 креативных фотографов еды

7 креативных фотографов еды

  Natalia Lisovskaya   Наталья фокусируется на деталях в фотографии,  ее захватывает  изображение крупным ...

Конфетки-мимимишки

Конфетки-мимимишки

 Дизайнеры японской компании Nendo в который раз поразили почтенную публику кондитеским шедевром. Ими разработаны ...