Українську стрічку відібрано до участі у Міжнародному кінофестивалі у Лондоні

Творчество и дизайн - Українську стрічку відібрано до участі у Міжнародному кінофестивалі у Лондоні

Створений за підтримки Держкіно фільм «Позивний «Бандерас»» змагатиметься за перемогу у London IFF 2019 відразу у трьох номінаціях: «Найкращий фільм іноземною мовою», «Найкраща операторська робота у стрічці іноземною мовою» та «Найкращий виконавець головної ролі у стрічці іноземною мовою».

Стрічка Зази Буадзе розповідає про групу українських контррозвідників, які восени 2014 року намагаються запобігти диверсії у зоні АТО. Фільм створено за мотивами щоденників нацгвардійця Сергія Башкова з позивним «Індіанець» та розповідей воїнів АТО. Головну роль у стрічці виконав дніпровський актор Олег Шульга.

Прем’єра фільму в Україні відбулась 11 жовтня 2018 року. До Дня Збройних Сил України «Позивний «Бандерас»» з’явився на VoD-платформі MEGOGO.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Творчество и дизайн - Ожившие картины и танцующие скелеты (ВИДЕО)

Ожившие картины и танцующие скелеты (ВИДЕО)

Последняя работа студии — «Приключение в картинной галерее» В качестве бонусов — вот какой перформанс может сделать Skulmapping на обычном обеденном ...

Творчество и дизайн - 15 оригинальных идей новогодней ёлки

15 оригинальных идей новогодней ёлки

Более того, это оригинальное творчество в большинстве случаев минималистично и идеально подходит для небольшой квартиры, где негде на месяц разместить ...