Творчество и дизайн - В кінотеатрі Multiplex затримали пірата

4 серпня в кінотеатрі Multiplex у ТРЦ Union затримали зловмисника, який неодноразово порушував права інтелектуальної власності, а саме займався камкордингом та піратством в інтернеті.

На жаль, від його злочинних дій вже встигло постраждати чимало студій.

Завдяки спільним зусиллям працівників Multiplex та УАПА, правопорушника все ж вдалося спіймати.

“Під час стандартного обходу кінотеатру увагу привернув гість, він був схожий на злочинця, що здійснив незаконну відеозйомку. Не зволікаючи ми викликали співробітників УАПА, як тільки відеозйомку підтвердили — одразу ж подзвонили 102. Після прибуття чергового патруля, співробітники поліції оглянули його речі — і, звичайно, знайшли файли, які засвідчили акт несанкціонованої зйомки.” — розповідають співробітники кінотеатру Multiplex.

“Від випадків камкордингу залежить імідж не тільки нашого кінотеатру, а й країни в цілому. Нашим співробітникам та співробітникам УАПА довелося докласти чимало зусиль, аби нарешті впіймати та довести вину пірата. Ми сподіваємося, що тепер його буде покарано згідно з законом України.” — прокоментував комерційний директор мережі кінотеатрів Multiplex, Віталій Писаренко.

Наразі у даній справі тривають слідчі дії.

Нагадаємо, що згідно з Кримінальним кодексом України ст.176 ч.1 дане порушення карається штрафом від тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі з конфіскацією та знищенням всіх примірників, матеріальних носіїв комп’ютерних програм, баз даних, фонограм, програм мовлення, аудіо — і відеокасет, дискет, інших носіїв інформації, а також обладнання і матеріалів, призначених для їх виготовлення і відтворення.

Творчество и дизайн - В кінотеатрі Multiplex затримали пірата

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Творчество и дизайн - Рисуют звезды. Тайные художественные таланты знаменитостей (часть 2)

Рисуют звезды. Тайные художественные таланты знаменитостей (часть 2)

Продолжение подборки шедевров тех, кого мы привыкли видеть на экранах в качестве популярных звезд: ...

Творчество и дизайн - Объемные бумажные картины сейчас в тренде.

Объемные бумажные картины сейчас в тренде.

Моргана Уоллес — канадский художник, который создает красочные трехмерные иллюстрации, используя аппликацию из бумаги, ...

Творчество и дизайн - Не тот калибр. Как шрифт разоблачил коррупционеров

Не тот калибр. Как шрифт разоблачил коррупционеров

Поводом для подозрений стало использование в оформлении документов шрифта Calibri, который на момент их ...