4 серпня в кінотеатрі Multiplex у ТРЦ Union затримали зловмисника, який неодноразово порушував права інтелектуальної власності, а саме займався камкордингом та піратством в інтернеті.

На жаль, від його злочинних дій вже встигло постраждати чимало студій.

Завдяки спільним зусиллям працівників Multiplex та УАПА, правопорушника все ж вдалося спіймати.

“Під час стандартного обходу кінотеатру увагу привернув гість, він був схожий на злочинця, що здійснив незаконну відеозйомку. Не зволікаючи ми викликали співробітників УАПА, як тільки відеозйомку підтвердили — одразу ж подзвонили 102. Після прибуття чергового патруля, співробітники поліції оглянули його речі — і, звичайно, знайшли файли, які засвідчили акт несанкціонованої зйомки.” — розповідають співробітники кінотеатру Multiplex.

“Від випадків камкордингу залежить імідж не тільки нашого кінотеатру, а й країни в цілому. Нашим співробітникам та співробітникам УАПА довелося докласти чимало зусиль, аби нарешті впіймати та довести вину пірата. Ми сподіваємося, що тепер його буде покарано згідно з законом України.” — прокоментував комерційний директор мережі кінотеатрів Multiplex, Віталій Писаренко.

Наразі у даній справі тривають слідчі дії.

Нагадаємо, що згідно з Кримінальним кодексом України ст.176 ч.1 дане порушення карається штрафом від тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі з конфіскацією та знищенням всіх примірників, матеріальних носіїв комп’ютерних програм, баз даних, фонограм, програм мовлення, аудіо — і відеокасет, дискет, інших носіїв інформації, а також обладнання і матеріалів, призначених для їх виготовлення і відтворення.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Коробка от пиццы — есть что почитать!

Дизайнерское агентство CPB Group пригласило иллюстратора Стивена Ноубла (Steven Noble) создать серию изображений для ...

Как выглядит свободная женщина. Часть 2.

Швейцарский фотограф Ханс Фойрер рьяный сторонник натуральности в фотоискусстве.

10 прекрасных снимков азиатских просторов и не только

Особая награда жюри — Валентино Гальвано, Альпы.   Особая награда жюри — Ойден Рикардсен, ...

Лестница-счетчик калорий

Все просто: если офис расположен на нескольких уровнях, соедененных лестницами, каждая ступенька лестницы четко ...

Вилли Вонк угощает!

Кинокомпания Universal Studios планирует открыть ресторан The Toothsome Chocolate Factory на территории Universal City ...