Видео - Вхід вільний: для киян покажуть стрічку «Колонія Дігнідад»

22 серпня Київська школа прав людини та демократії організовує правозахисний кінопоказ. Глядачам пропонують переглянути стрічку «Колонія Дігнідад», головні ролі в якій зіграли Емма Вотсон і Даніель Брюль.

Фільм розповідає про німецьке поселення в Чилі, засноване у 1961 у Паулем Шефером, офіційно назване «Благодійне і освітнє товариство «Дігнідад».

Поселення, відкрите в 1961 році, було абсолютно закритою напіввоєнною зоною, площею 17 тисяч гектарів, обнесеною колючим дротом. По периметру колонії знаходилися вежі з автоматниками. На територію колонії не поширювалася юрисдикція чилійського уряду. Офіційна мова колонії — німецька. На території були відсутні гроші, а мешканці колонії не мали документів. Сліди багатьох опозиціонерів чилійського режиму губляться на території «Дігнідад».
Лекторка заходу – Олександра Романцова. Правозахисниця Центру Громадянських Свобод.Відповідає за міжнародну адвокацію. У рамках цієї діяльності вона постійно співпрацює з ОБСЄ, ЄС, ООН, Рада Європи, а також міжнародними правозахисними організаціями та їхніми об’єднаннями.

Початок – о 18:30.

Адреса: Київ, вул. Басейна, 9-Г, офіс 25.

Вхід вільний, однак потрібно заздалегідь зареєструватись за посиланням.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Смартфон помогает спасти от страшного недуга (ВИДЕО)

Некоммерческая организация Childhood Eye Cancer Trust, помогающая детям с этим недугом, запускает масштабную кампанию ...

Видео - Женское одиночество как отдельный вид искусства. Часть 3.

Женское одиночество как отдельный вид искусства. Часть 3.

Безупречно подобранные наряды, продуманные до мелочей сюжеты, идеальное освещение, утончённые модели, местами похожие на ...

Видео - В Новой Зеландии предлагают специальную клипсу для собачьего селфи (ВИДЕО)

В Новой Зеландии предлагают специальную клипсу для собачьего селфи (ВИДЕО)

Принцип действия клипсы прост до безобразия. Перед селфи клипса крепится на корпус смартфона, а ...