Вхід вільний: для киян покажуть стрічку «Колонія Дігнідад»

Видео, Творчество и дизайн - Вхід вільний: для киян покажуть стрічку «Колонія Дігнідад»

22 серпня Київська школа прав людини та демократії організовує правозахисний кінопоказ. Глядачам пропонують переглянути стрічку «Колонія Дігнідад», головні ролі в якій зіграли Емма Вотсон і Даніель Брюль.

Фільм розповідає про німецьке поселення в Чилі, засноване у 1961 у Паулем Шефером, офіційно назване «Благодійне і освітнє товариство «Дігнідад».

Поселення, відкрите в 1961 році, було абсолютно закритою напіввоєнною зоною, площею 17 тисяч гектарів, обнесеною колючим дротом. По периметру колонії знаходилися вежі з автоматниками. На територію колонії не поширювалася юрисдикція чилійського уряду. Офіційна мова колонії — німецька. На території були відсутні гроші, а мешканці колонії не мали документів. Сліди багатьох опозиціонерів чилійського режиму губляться на території «Дігнідад».
Лекторка заходу – Олександра Романцова. Правозахисниця Центру Громадянських Свобод.Відповідає за міжнародну адвокацію. У рамках цієї діяльності вона постійно співпрацює з ОБСЄ, ЄС, ООН, Рада Європи, а також міжнародними правозахисними організаціями та їхніми об’єднаннями.

Початок – о 18:30.

Адреса: Київ, вул. Басейна, 9-Г, офіс 25.

Вхід вільний, однак потрібно заздалегідь зареєструватись за посиланням.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Видео, Творчество и дизайн - Фестиваль Burning Man 2018 поражает безудержной креативностью

Фестиваль Burning Man 2018 поражает безудержной креативностью

С 26 августа по 3 сентября в пустыне Блэк-Рок, штат Невада, прошёл грандиозный фестиваль Burning Man 2018. Фестиваль собрал более 70 000 человек, видимо, многих интересует тематика «Я, робот» (I, Robot).

Видео, Творчество и дизайн - Сладкая рождественская армия

Сладкая рождественская армия

Отряд из миниатюрных шоколадных Терракотовых воинов в марципановых шапках Санта-Клауса готов начать сладкую войну в Китае. 300 воинов были приготовлены ...

Видео, Творчество и дизайн - Интерактивный баскетбол под землей (ВИДЕО)

Интерактивный баскетбол под землей (ВИДЕО)

Корейский производитель шин Kumho Tire предложил пассажирам нью-йоркской подземки сыграть в баскетбол на пару с популярным спортсменом Энтони Кармело. Интерактивный ...