Творчество и дизайн - Заборонена картка

За східним календарем 2016 рік — це рік Мавпи. Заборонена картка символізує характерну рису талісману року — допитливість. Ідея Картки навіяна Теорією еволюції Чарльза Дарвіна та біблійним тлумаченням походження людства. Чи не найважливіше питання всіх часів і народів представлене як абсурдна еволюція гріха у вигляді фруктових перетворень. Ми не відстоюємо якусь одну зі згаданих точок зору щодо генезису людини (релігійну чи наукову)  але пропонуємо тему для роздумів.

Творчество и дизайн - Заборонена картка

Перші відгуки від клієнтів та друзів виправдали наші сподівання — Заборонена Картка спрацювала. Крім того ми отримали ряд несподіваних трактувань листівки: про еволюцію Ньютонівської теорії гравітації, про Яблуко розбрату з грецької міфології та про влучний вистріл Вільгельма Телля. Проте, найбільше нас вразило запитання — чому яблуко не надкушене?

Творчество и дизайн - Заборонена картка

Для нашої студії новорічне привітання виявилося невеликим дослідженням щодо сприйняття символів, а саме як різні люди співвідносять найпростіші символи зі своїми знаннями.

*Східна Колекція —  це проект Студії Юрка Гуцуляка, який протягом 12 років об’єднає 12 вітальних листівок, присвячених символам Китайського гороскопу. Стиль проекту можна характеризувати як експериментальну суміш культур і епох.

 

 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Творчество и дизайн - Рыбы, живущие в 3D мире

Рыбы, живущие в 3D мире

Мисава представил напечатанные в 3D формате скульптурные формы в виде композиционных деталей для обитания ...

Творчество и дизайн - Самые заводные хиты 50-летия. Доказано наукой (ВИДЕО)

Самые заводные хиты 50-летия. Доказано наукой (ВИДЕО)

Джейкоб Джолидж, невролог из университета Гронингена в Нидерландах, придумавший формулу, объясняет: «Существуют ключевые критерии ...

Творчество и дизайн - Чемодан для сомелье

Чемодан для сомелье

В продаже появились практически «нерушимые» чемоданы, которые позволят любителям вина привезти из путешествий любимые ...