События - 26-й Пробіг під каштанами: є новий рекорд!

3 червня у центрі Києва пройшов 26-й «Пробіг під каштанами» – наймасовіший спортивно-благодійний захід країни. За попередніми даними, на старт вийшли рекордні  майже 16 тисяч учасників та рекордна кількість корпоративних команд – близько 400.  Учасники, які не змогли приїхати до Києва, але зареєструвалися і отримали стартові номери заздалегідь, бігли сьогодні свою дистанцію в Празі (Чехія), Івано-Франківську, Миколаївській, Херсонській та інших областях України.

События - 26-й Пробіг під каштанами: є новий рекорд!

Гроші, зібрані в рамках Пробігу, перераховуються на купівлю медичного обладнання та витратних матеріалів для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. Завдяки учасникам «Пробігу під каштанами» з 2002 року для порятунку життів маленьких пацієнтів Кардіоцентру зібрано близько півмільйона доларів.

«За всю 26-річну історію «Пробігу під каштанами» ми тільки те й робимо, що б’ємо власні рекорди, — каже організатор «Пробігу під каштанами» Ірина Кузнєцова. — Ось і сьогоднішній Пробіг порадував нас величезним числом учасників і команд. Так, ще без  остаточної статистики, я впевнена –  сьогодні встановлено новий рекорд участі у Пробігу. За багаторічною традицією зібрані в ході Пробігу кошти (хочеться вірити, що сума в цьому році теж буде рекордною) будуть спрямовані для порятунку маленьких пацієнтів Центру дитячої кардіології та кардіохірургії. Щороку в Україні народжується близько 5 тисяч дітей з вадами серця, тому наша допомога завжди буде доречною».

События - 26-й Пробіг під каштанами: є новий рекорд!

Цього року традиційно відбулося 5 забігів: «Пробіг в ходунках», «Дитячий Пробіг», «Спортивний Пробіг», «Пробіг Мужніх» (для учасників в інвалідних візках і дітей з особливими потребами) та «Благодійний Пробіг». Генеральним партнером 26-го «Пробігу під каштанами» виступив бренд Rexona.

«У минулому році ми підтримали «Пробіг під каштанами» як Титульний партнер. Команда Rexona не просто створює свято для тисяч киян, а разом з усіма учасниками долучається до такої великої мети як порятунок дитячих життів. Сьогодні ми біжимо дистанцію за всіх «кому ліньки», а головне — підтримуємо Пробіг як Генеральний партнер», – сказав Василь Бовділов, генеральний директор компанії «Юнілівер Україна».

События - 26-й Пробіг під каштанами: є новий рекорд!

Першими на старт 26-го «Пробігу під каштанами» вийшли найменші учасники. Малюки віком від 9 до 14 місяців змагалися на головній сцені та подолали свою першу дистанцію в 10 метрів. Всі учасники цього Пробігу отримали в подарунок ходунки від партнера Fisher Price. Найшвидшими серед майбутніх чемпіонів стали Поліна Якубович, Єва-Вікторія Родрігез, Ліза Деріга.

Наймолодшому учаснику цьогорічного Пробігу всього 5 тижнів, а найстаршому — 83 роки.

События - 26-й Пробіг під каштанами: є новий рекорд!«Дитячий Пробіг» почався із запуску в небо повітряних кульок — символу життя і свободи, які дає здорове серце. Разом з юними учасниками дистанцію пробігла «Команда здійсненої мрії» – 350 дітей, яким врятували життя у Центрі дитячої кардіології та кардіохірургії. Партнер «Дитячого Пробігу» бренд «Біла лінія» організував на території «Дитячого містечка» для діток з мамами інтерактивні і оригінальні розваги з дегустацією корисних продуктів.

События - 26-й Пробіг під каштанами: є новий рекорд!

Традиційну «Ранкову розминку» в цьому році провели зірковий тренер Аніта Луценко та тренер з онлайн та офлайн підготовки Олена Ханчанова.

События - 26-й Пробіг під каштанами: є новий рекорд!

Після розминки стартував «Спортивний Пробіг», в якому взяли участь як професійні спортсмени, так і бігуни, які бажають випробувати свої сили. Цього року повний маршрут Пробігу склав 4,9 км.

Найкращі результати серед чоловіків:

1 місце — Ігор Гелетій

2 місце — Вадим Рогозовський

3 місце — Руслан Пєчніков

Найкращі результати серед жінок:

1 місце — Валентина Шевченко

2 місце — Тетяна Соляник

3 місце — Олена Вакуленко

События - 26-й Пробіг під каштанами: є новий рекорд!

У «Пробігу Мужніх» учасники на інвалідних візках подолали 300-метрову дистанцію. Своїм прикладом вони показали, що завдяки спорту, внутрішній силі та волі до перемоги можна жити повноцінним життям. Партнером «Пробігу Мужніх» і «Спортивного Пробігу» у цьому році виступає компанія Amway, команда якої традиційно стала найбільшою — 2018 учасників.

 

«Компанія Amway 10 років поспіль підтримує «Пробіг під каштанами» не тільки як партнер, а й виставляє найбільшу за чисельністю команду. Кошти, зібрані учасниками для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії, спрямовуються на придбання дорогого обладнання, модернізацію загальної технічної бази Центру для того, щоб проводити маленьким пацієнтам необхідні обстеження, діагностику та операції. Цього року ми вперше виступили партнером «Спортивного Пробігу» та «Пробігу Мужніх», учасники якого на власному прикладі показують, як ставити та досягати цілі, і ми з радістю підтримуємо їх у цьому», — поділилася Світлана Богачова, заступник генерального директора «Емвей Україна».
Найкращі результати у «Пробігу Мужніх» показали серед чоловіків:

1 місце — Ігор Бондар

2 місце — Іван Заміга

3 місце — Дмитро Стрельніков

Серед жінок:

1 місце — Анна Шевченко

2 місце — Софія Федоренко

3 місце — Світлана Трифонова

События - 26-й Пробіг під каштанами: є новий рекорд!

Завершальним забігом традиційно став наймасовіший «Благодійний Пробіг». Тисячі киян та гостей столиці пробігли 4,9 км, щоб долучитися до великої мети – порятунку дитячих сердець маленьких пацієнтів Центру дитячої кардіології та кардіохірургії. Пробіг став святом для усієї родини: учасники фотографувалися у креативних фотозонах, брали участь у веселих змаганнях, дегустували продукцію партнерів Пробігу, а діти насолоджувалися іграми у «Дитячому містечку».

Орієнтуватися на місцевості, знаходити потрібні локації на території та корисну інформацію бігуни та вболівальники могли за допомогою мобільного додатку «Пробег под каштанами», який розробила партнер Пробігу IT компанія D2.

События - 26-й Пробіг під каштанами: є новий рекорд!

Суму, зібрану в рамках 26-го «Пробігу під каштанами», а також остаточну кількість учасників організатори оприлюднять під час фінальної прес-конференції у Кардіоцентрі 7 червня.

 

 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

События - WOW DONE AWARDS 2018 оголошує програму конференції Best Marketing Practices

WOW DONE AWARDS 2018 оголошує програму конференції Best Marketing Practices

Збираємо лідерів рекламно-комунікаційного ринку та тих, хто бажає перейняти їх знання 23-24 березня у ...

События - KMW 2018: итоги крупнейшего медиафорума Восточной Европы в цифрах и фактах

KMW 2018: итоги крупнейшего медиафорума Восточной Европы в цифрах и фактах

130 спикеров со всего мира за 5 дней выступили на 44 профильных ивентах VIII ...

События - 19-ий КМФР оголосив журі Film / Out of Home

19-ий КМФР оголосив журі Film / Out of Home

Оргкомітет 19-ого Київського Міжнародного Фестивалю Реклами спішить повідомити склад журі, що оцінить конкурси Film ...