Перший міжнародний ярмарок грантів у сфері культури

События - Перший міжнародний ярмарок грантів у сфері культури

2 липня 2018 р з 09:30 до 18:00 — у Києві ( НСК «Олімпійський», Хол Чемпіонів, вул. В. Васильківська 55) відбудеться “Перший міжнародний ярмарок грантів у сфері культури”, організований Національним Бюро програми ЄС “Креативна Європа” в Україні за підтримки Українського культурного фонду (УКФ). Інформаційний партнер — Громадський Простір.

На заході будуть присутні 14 великих грантових програм країн ЄС, Америки та України: Creative Europe, Ґете-Інститут в Україні, Французький інститут, Посольство США в Україні, Вишеградський Фонд, Український культурний фонд, Український Інститут.

На участь у заході було отримано 1219 заявок та відібрано 300 учасників ярмарку.

Гості: Є. Нищук, Міністр культури України; Х. Мінгарелі, Посол Представництва ЄС в Україні; М. Княжицький, голова комітету ВРУ з питань культури та духовності; Ю.Федів, керівник КЄ, виконавчий директор УКФ.

“Міжнародний ярмарок грантів у сфері культури” — ефективний майданчик для спілкування між грантодавцями та представниками культурних і креативних індустрій, які.перебувають у пошуку фінансової підтримки для своїх культурних проектів та ініціатив в Україні.

Для акредитації, будь ласка, звертайтесь до Анастасії Політіко, керівника відділу комунікацій та зв’язків з громадськістю УКФ, за тел. 068 305 48 55[email protected]

 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

События - «Честь Професії 2018»:  Відкрито прийом робіт

«Честь Професії 2018»: Відкрито прийом робіт

Українська Асоціація Медіа Бізнесу та Незалежна Асоціація Телерадіомовників оголошують про початок прийому робіт на ІХ конкурс професійної журналістики «Честь Професії». Роботи прийматимуться до 20 березня 2018 року.

События - В споре рождается истина: несколько слов о панельных дискуссиях Форума Креативных Индустрий

В споре рождается истина: несколько слов о панельных дискуссиях Форума Креативных Индустрий

Форум креативных индустрий 2018 отличился не только своей масштабностью и количеством спикеров, но также остротой поднятых проблем и жесткостью формулировок, которая была озвучена многими выступающими.

События - Антикризисный форум для топ-менеджеров

Антикризисный форум для топ-менеджеров

17 апреля в Киеве состоится уникальный мастер-класс гуру менеджмента Ицхака Адизеса «Изменения и их влияние на лидерство».