24 березня в рамках Церемонії нагородження переможців фестивалю WOW DONE AWARDS 2018 відбудеться ексклюзивна вечірка-закриття фестивалю Renault DRIVE Party за підтримки офіційного автомобільного партнера – компанії Рено Україна.

На завершення фестивалю, після Церемонії нагородження, де стануть відомі імена переможців конкурсної програми фестивалю, чиї WOW-кейси вразили експертів рекламно-комунікаційної галузі України та зарубіжжя, планується ексклюзивна вечірка, де всі гості зможуть розслабитися і провести незабутній час.

Ну і яка ж вечірка без сюрпризів? Компанія Рено Україна не припиняє тішити всіх гостей фестивалю, тому організовує солодкий смаколик.

Якщо ви хочете взяти участь у фестивальній програмі, але не встигли вчасно оформити акредитацію – не варто засмучуватись. У вас є можливість зареєструватися безпосередньо на місці фестивалю, 23-24 березня у Чернівцях.

До зустрічі на Renault DRIVE Party 24 березня в ресторані «Бартка», за адресою м. Чернівці, вул. Головна, 124!

У разі виникнення запитань, просимо звертатися в Організаційний комітет конкурсу по телефону: (+38044) 490-90-30 або по електронній пошті:  festival@vrk.org.ua (Катерина Грабовська), project@vrk.org.ua (Ольга Підгорська).

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Антикризисный форум для топ-менеджеров

17 апреля в Киеве состоится уникальный мастер-класс гуру менеджмента Ицхака Адизеса «Изменения и их влияние на ...

XV Международный PR-Фестиваль

Фестиваль-2017 будет посвящен теме «Коммуникации в эпоху постправды» и традиционно соберет ярких представителей профессионального ...

Simple Finance — все о финансах за 1 день

21 мая 2016 года в SIMPLE SCHOOL состоится интенсивный курс Simple Finance, где за ...

"Голая правда украинского бизнеса"

"Голая правда украинского бизнеса" - это откровенный разговор с реальными практическими советами и решениями ...

«Try True MBA» в Международном институте бизнеса

Чтобы двигаться в ногу со стремительным настоящим и достигать поставленных целей, уже недостаточно обладать ...