События - Стала відомою дата наступного Out Of Home Forum

26 квітня 2018 р. PRIME Group проведе 5-й Київський міжнародний Out Of Home Forum. Як і попередні форуми, захід стане платформою для визначення головних напрямків розвитку галузі out of home комунікацій в Україні. Організатор форуму ставить за мету обговорити, як медіа розвивається у світі, які уроки може засвоїти українська галузь з подоланого іншими країнами шляху, на що нове та ефективне в out of home комунікаціях варто звертати увагу місцевим та міжнародним брендам.

Програма форуму, традиційно, побудована з трьох блоків:

  • ефективність out of home реклами;
  • як креатив впливає на ефективність комунікації «поза домівкою»;
  • взаємодія між рекламодавцями та рекламними агентствами.

Форум наповнять змістом 16 доповідачів (детальна програма буде оголошена згодом).

Ключовий спікер — один з найвідоміших на пострадянському просторі теоретиків та практиків маркетингу — Михайло Димшиц. Пан Димшиц — викладач Лондонської школи PR, генеральний директор консалтингової компанії «Димшиц та партнери», автор понад сотні робіт з маркетингу та масових комунікацій. Експерт розповість про фактори формування ефективності реклами та методи пре-тестування творчих рішень для зовнішньої реклами.

«Жодний великий бренд не побудовано без використання класичних медіа. Навіть жодний технологічний (інтернет) гігант не став таким без використання традиційних каналів масової комунікації. Класичні медіа — і немає значення, що полягає в їх основі, промінь світла чи крапля фарби — були й залишаються ключовими у побудові відомості, слави та престижу брендів. Ми — експерти у out of home комунікаціях. Ми знаємо, як працює це медіа, і як зробити, щоб воно ефективно вирішувало широкий спектр маркетингових задач. Власне, для цього ми й проводимо Out Of Home Forum, що є платформою для спілкування медіаекспертів із брендами. Тож, до зустрічі вп’яте», — говорить Катерина Храмова, керуючий партнер PRIME Group та ідейний надихач форуму.

Захід відбудеться у четвер 26 квітня 2018 р. в Києві у конференц-холі «Депо» за адресою вул. Антоновича, 50.

На ювілейний форум можна потрапити лише за запрошенням. Надіслати заявку на участь у Форумі можна за адресою forum@out-of-home.ua. Кількість учасників обмежена.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Healthcare Creative Forum

Healthcare Creative Forum

Креативный форум для фармацевтов – вдохновляющее мероприятие, основой которого станут кейсы-победители самого крупного международного ...

Директором Украинского института книги стала президент «Форума издателей»

Директором Украинского института книги стала президент «Форума издателей»

Директором Украинского института книги стала президент львовского «Форума издателей» Александра Коваль. Об этом сообщили ...

Интенсивный курс Simple English

Интенсивный курс Simple English

29 февраля 2016 года в Simple School стартует курс английского языка Simple English. За ...