Для всіх тих, хто відкладав подачу своїх кейсів на останній момент, є чудові новини! Фінальний дедлайн четвертого міжнародного фестивалю маркетингових та digital комунікацій WOW DONE AWARDS 2018 перенесено на 28 лютого.

Фестиваль є тренувальною базою для правильного оформлення проектів та подачі конкурсних робіт на міжнародні фестивалі вищого рівня, тому не втрачайте можливості пройти цей тест драйв.

Раніше були оголошені члени трьох незалежних одна від одної команд журі – визнаних експертів міжнародного рівня –  журі дисциплін маркетинг і digital комунікацій, індустріальних категорій та національного конкурсу маркетингових сервісів. Саме вони скажуть, чи дійсно ваша робота WOW.

Оргкомітет нагадує, що фестиваль WOW DONE AWARDS входить в Рейтинг креативності та майстерності України сезону 2017/2018 з коефіцієнтом 1,5. Тож якщо ви хочете фігурувати в рейтингу з додатковими балами, отримати визнання серед своїх колег та суперників, а також отримати цінний досвід та вагомі нагороди – не баріться із подачею кейсів.

Фінальний дедлайн WOW DONE AWARDS 2018 – 28 лютого!

 Якщо у вас виникли питання, просимо звертатися до Оргкомітету конкурсу за телефоном: (+38 044) 490-90-30 або по e-mail: festival@vrk.org.ua (Катерина Грабовська), project@vrk.org.ua (Ольга Підгорська).

 

 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Наши на Cannes Lions -2018. Статистика

В 2018 году на Международный фестиваль креативности Cannes Lions Украины выставила 51 конкурсную работу. ...

Автогигант хочет проверить возможности агентств

Автоконцерн уже уведомил нынешних медиапартнеров о предстоящем тендере, сообщил директор по продажам и маркетингу ...

12 тысяч желаний (ВИДЕО)

Вот уже четыре года подряд компания WestJet раздает подарки и призывает исполнять чужие желания ...

Девочки и спорт. Новая серия Like a Girl (ВИДЕО)

Когда речь заходит о спорте, то девочкам часто не рекомендуется продолжать играть из-за их ...

Для чего нужны умные часы (ВИДЕО)

Судя по новым видео Apple Watch нам пригодятся в путешествии, занятиях спортом и даже ...

Жизнь и коммуникации в эпоху постправды

Термин «постправда» в том смысле, в котором он употребляется сегодня, впервые использовал сербско-американский сценарист ...