WOW DONE AWARDS 2018 продовжує дедлайн подачі робіт до 28 лютого

Маркетинг и коммуникации, События - WOW DONE AWARDS 2018 продовжує дедлайн подачі робіт до 28 лютого

Для всіх тих, хто відкладав подачу своїх кейсів на останній момент, є чудові новини! Фінальний дедлайн четвертого міжнародного фестивалю маркетингових та digital комунікацій WOW DONE AWARDS 2018 перенесено на 28 лютого.

Фестиваль є тренувальною базою для правильного оформлення проектів та подачі конкурсних робіт на міжнародні фестивалі вищого рівня, тому не втрачайте можливості пройти цей тест драйв.

Раніше були оголошені члени трьох незалежних одна від одної команд журі – визнаних експертів міжнародного рівня –  журі дисциплін маркетинг і digital комунікацій, індустріальних категорій та національного конкурсу маркетингових сервісів. Саме вони скажуть, чи дійсно ваша робота WOW.

Оргкомітет нагадує, що фестиваль WOW DONE AWARDS входить в Рейтинг креативності та майстерності України сезону 2017/2018 з коефіцієнтом 1,5. Тож якщо ви хочете фігурувати в рейтингу з додатковими балами, отримати визнання серед своїх колег та суперників, а також отримати цінний досвід та вагомі нагороди – не баріться із подачею кейсів.

Фінальний дедлайн WOW DONE AWARDS 2018 – 28 лютого!

 Якщо у вас виникли питання, просимо звертатися до Оргкомітету конкурсу за телефоном: (+38 044) 490-90-30 або по e-mail: [email protected] (Катерина Грабовська), [email protected] (Ольга Підгорська).

 

 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Маркетинг и коммуникации, События - Первый документальный фильм о рекламе и Non-consumers Party на 16-м КМФР

Первый документальный фильм о рекламе и Non-consumers Party на 16-м КМФР

  Фильм обещает быть не только динамичным и интригующим, но также раскроет все «точки боли» профессионалов рекламного рынка.   «В ...

Маркетинг и коммуникации, События - Стала відомою дата наступного Out Of Home Forum

Стала відомою дата наступного Out Of Home Forum

26 квітня 2018 р. PRIME Group проведе 5-й Київський міжнародний Out Of Home Forum. Як і попередні форуми, захід стане платформою для визначення головних напрямків розвитку галузі out of home комунікацій в Україні.

Маркетинг и коммуникации, События - История бренда. Три буквы и пять лауреатов

История бренда. Три буквы и пять лауреатов

 И это не просто очередной известный бренд, это целая эпоха в сфере электроники. Ярким доказательством этому служит тот факт, что ...