Нові комерційні умови пов’язані з високим попитом на рекламний інвентар медіагрупи. Сьогодні 1+1 медіа об’єднує 11 онлайн-ресурсів: 1plus1.ua2plus2.uatsn.uaunian.net,1plus1.videotet.tvglavred.infotelekritika.uaplus-plus.tvfootballhub.com.uabiguditv.com. Згідно з даними Gemius, охоплення аудиторії згаданих веб-сайтів складає 5 млн користувачів Уанету, які щомісяця генерують 55 млн переглядів.

«Минулого року знадобилося серйозне перезавантаження наших digital-продажів, тому на той момент, можна сказати, що ми віддали продаж власного рекламного інвентарю на аутсорсинг. За минулий рік ми створили команду, перебудували процеси, а головне – сформували нове бачення. Тепер команда 1+1 Digital Sales готова до самостійної роботи на ринку медійної інтернет-реклами», – говорить Анна Ткаченко, директор діджитал-напрямку 1+1 медіа.

Також зміни стосуються і технічної сторони продажу реклами: 1+1 медіа використовуватиме комплексну платформу для показу оголошень DFP (Google Doubleclick for Publisher). Таким чином група переходить на міжнародні стандарти звітності, гнучкості налаштувань та показу інтернет-реклами. Крім того, платформа Google передбачає прозору звітність та оцінку ефективності при плануванні рекламних кампаній.

Нагадаємо, у вересні 2017 року департамент 1+1 Digital Sales очолив Дмитро Панасюк, в обов’язки якого увійшли продаж медійної реклами на онлайн-майданчиках групи та розвиток нативних спецпроектів.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Самое длинное послание чемпионам. 20 километров снежного письма (ВИДЕО)

Для создания такого послания были использованы 4 робота-снегоочистителя, которые тщательно рисовали бороздами на снегу. ...

Пиши, пиши, покойничек! (ВИДЕО)

Все просто. Биллборд с призывом именно набирать сообщения за  подписью тех, кому такое поведение ...

Новый блокировщик рекламы от огненной лисы

Новый блокировщик рекламы стал доступен в App Store 8 декабря. В отличие от других блокировщиков широкого профиля (таких ...

Двойники напрокат (ВИДЕО)

В кампании участвовуют четыре человека: Паскаль Легитимус, Ману Леви, Александра Розенфельд и Ариан Массне ...

Как смотрятся чужие ноги?

Как Volkswagen, Renault и Peugeot, компания Honda решила напомнить клиентам, что при ремонте автомобиля ...