Нові комерційні умови пов’язані з високим попитом на рекламний інвентар медіагрупи. Сьогодні 1+1 медіа об’єднує 11 онлайн-ресурсів: 1plus1.ua2plus2.uatsn.uaunian.net,1plus1.videotet.tvglavred.infotelekritika.uaplus-plus.tvfootballhub.com.uabiguditv.com. Згідно з даними Gemius, охоплення аудиторії згаданих веб-сайтів складає 5 млн користувачів Уанету, які щомісяця генерують 55 млн переглядів.

«Минулого року знадобилося серйозне перезавантаження наших digital-продажів, тому на той момент, можна сказати, що ми віддали продаж власного рекламного інвентарю на аутсорсинг. За минулий рік ми створили команду, перебудували процеси, а головне – сформували нове бачення. Тепер команда 1+1 Digital Sales готова до самостійної роботи на ринку медійної інтернет-реклами», – говорить Анна Ткаченко, директор діджитал-напрямку 1+1 медіа.

Також зміни стосуються і технічної сторони продажу реклами: 1+1 медіа використовуватиме комплексну платформу для показу оголошень DFP (Google Doubleclick for Publisher). Таким чином група переходить на міжнародні стандарти звітності, гнучкості налаштувань та показу інтернет-реклами. Крім того, платформа Google передбачає прозору звітність та оцінку ефективності при плануванні рекламних кампаній.

Нагадаємо, у вересні 2017 року департамент 1+1 Digital Sales очолив Дмитро Панасюк, в обов’язки якого увійшли продаж медійної реклами на онлайн-майданчиках групи та розвиток нативних спецпроектів.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Рейтинг популярных сайтов за февраль 2016

В феврале немного снизился интерес к погоде, благодаря чему Sinoptik.ua опустился в рейтинге с ...

Обновленный Reklamaster.com – все для вдохновения

Команда Reklamaster.com объявляет о запуске обновленной версии портала. И это не просто новый дизайн. ...

Интенсивный курс Simple Marketing за 1 день

Данный интенсив прояснит в маркетинге все, что необходимо для успешного продвижения продукта или услуги. ...

Зевнул? Получай! (ВИДЕО)

 Производитель кофе на сутки арендовал цифровые рекламоносители, расположенные на станции Fradique Coutinho метрополитена Сан-Паулу. ...

Обложки готовы, осталось только написать (ВИДЕО)

Известные рекламисты получили посылки с прототипами обложек ненаписанных книг.  Все это часть подачи амбициозных ...

Карьера в 4 львах: легендарная реклама Apple от Ли Клоу

Ли Клоу может похвастаться не только бронзовыми и серебряными львами, но и гран-при, полученными за ...