1+1 медіа продаватиме рекламу на власних інтернет-майданчиках через 1+1 Digital Sales

Маркетинг и коммуникации - 1+1 медіа продаватиме рекламу на власних інтернет-майданчиках через 1+1 Digital Sales

Нові комерційні умови пов’язані з високим попитом на рекламний інвентар медіагрупи. Сьогодні 1+1 медіа об’єднує 11 онлайн-ресурсів: 1plus1.ua2plus2.uatsn.uaunian.net,1plus1.videotet.tvglavred.infotelekritika.uaplus-plus.tvfootballhub.com.uabiguditv.com. Згідно з даними Gemius, охоплення аудиторії згаданих веб-сайтів складає 5 млн користувачів Уанету, які щомісяця генерують 55 млн переглядів.

«Минулого року знадобилося серйозне перезавантаження наших digital-продажів, тому на той момент, можна сказати, що ми віддали продаж власного рекламного інвентарю на аутсорсинг. За минулий рік ми створили команду, перебудували процеси, а головне – сформували нове бачення. Тепер команда 1+1 Digital Sales готова до самостійної роботи на ринку медійної інтернет-реклами», – говорить Анна Ткаченко, директор діджитал-напрямку 1+1 медіа.

Також зміни стосуються і технічної сторони продажу реклами: 1+1 медіа використовуватиме комплексну платформу для показу оголошень DFP (Google Doubleclick for Publisher). Таким чином група переходить на міжнародні стандарти звітності, гнучкості налаштувань та показу інтернет-реклами. Крім того, платформа Google передбачає прозору звітність та оцінку ефективності при плануванні рекламних кампаній.

Нагадаємо, у вересні 2017 року департамент 1+1 Digital Sales очолив Дмитро Панасюк, в обов’язки якого увійшли продаж медійної реклами на онлайн-майданчиках групи та розвиток нативних спецпроектів.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Маркетинг и коммуникации - 5 самых свежих рекламных роликов этой недели (ВИДЕО)

5 самых свежих рекламных роликов этой недели (ВИДЕО)

Повальная страсть к Звёздным войнам, вызванная выходом на екраны седьмой части нашумевшей саги, не обошла стороной и компанию DURACELL. Агентство ...

Маркетинг и коммуникации - Цвет и запах Ferrari (ВИДЕО)

Цвет и запах Ferrari (ВИДЕО)

В компании Ferrari знают, что любимый аромат необходимо всегда иметь при себе, куда бы вы не пошли. Именно поэтому они ...

Маркетинг и коммуникации - ЕС против рекламы чипсов и колы

ЕС против рекламы чипсов и колы

Ограничение рекламы вредных для населения и прежде всего детей продуктов, в том числе газированных напитков, чипсов и вафель, будет введено на территории стран Евросоюза.