10 днів до дедлайну Ad Black Sea 2018

Маркетинг и коммуникации - 10 днів до дедлайну Ad Black Sea 2018

До другого дедлайну подачі робіт на фестиваль Ad Black Sea 2018 залишилося всього 10 днів, саме тому оргкомітет вирішив поділитися із учасниками, як встигнути пірнути у конкурсну програму, не переплачуючи.

  1. Подати роботу до 20 серпня, адже опісля розпочинається Last Minute Deadline за найвищою ціною. На все про все, а саме: підготовку кейсу до подачі, реєстрацію на сайті adblacksea.com та запит рахунку, у вас залишилося 10 днів!
  2. Використати 20% знижку, якщо ви дійсний член ВРК або МАМІ.
  3. Використати 5% знижку, якщо ви асоційований член ВРК.
  4. Скористатись знижкою при подачі робіт на відповідні суми.
  5. Забути про гроші, адже перемога у четвертому міжнародному фестивалі реклами Ad Black Sea – безцінна. Вона дає можливість потрапити до Рейтингу креативності та майстерності України сезону 2018/2019, до AdForum Business Creative Report, а також заробити визнання колег, гордість друзів та заздрість конкурентів.

 Подані на фестиваль роботи будуть оцінені найвпливовішими креативними лідерами думок з міжнародної комунікаційної арени. Слідкуйте за оновленнями, адже незабаром будуть оголошені суддівські команди: Film, Film Craft, Advertising Campaigns, Radio & Audio, Print & Publishing, Design & Branding, Out Of Home та Digital & Mobile, Media, Branded Content & Visual Storytelling.

Дедлайн подачі робіт – 20 серпня.

У разі виникнення запитань, просимо звертатися до оргкомітету: Катерина Грабовська – festival@vrk.org.ua, Ольга Підгорська – project@vrk.org.ua.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Маркетинг и коммуникации - Комедия о смачном

Комедия о смачном

Заказать еду из любого ресторана вашего города, с возможностью поиска по типу кухни или виду блюда, либо просто упорядочив по расстоянию от вас. Все это ...

Маркетинг и коммуникации - AdWords для всех

AdWords для всех

Для тех, кто еще не умеет правильно рекламироваться в Google, украинский офис компании подготовил новый образовательный курс по основам AdWords. ...

Маркетинг и коммуникации - Что пилит Цукерберг #1

Что пилит Цукерберг #1

Фейсбук каждый день что-то тестирует и обновляет. Но, к сожалению, не все новые фишечки доходят до пользователей. А уж тем ...