До другого дедлайну подачі робіт на фестиваль Ad Black Sea 2018 залишилося всього 10 днів, саме тому оргкомітет вирішив поділитися із учасниками, як встигнути пірнути у конкурсну програму, не переплачуючи.

  1. Подати роботу до 20 серпня, адже опісля розпочинається Last Minute Deadline за найвищою ціною. На все про все, а саме: підготовку кейсу до подачі, реєстрацію на сайті adblacksea.com та запит рахунку, у вас залишилося 10 днів!
  2. Використати 20% знижку, якщо ви дійсний член ВРК або МАМІ.
  3. Використати 5% знижку, якщо ви асоційований член ВРК.
  4. Скористатись знижкою при подачі робіт на відповідні суми.
  5. Забути про гроші, адже перемога у четвертому міжнародному фестивалі реклами Ad Black Sea – безцінна. Вона дає можливість потрапити до Рейтингу креативності та майстерності України сезону 2018/2019, до AdForum Business Creative Report, а також заробити визнання колег, гордість друзів та заздрість конкурентів.

 Подані на фестиваль роботи будуть оцінені найвпливовішими креативними лідерами думок з міжнародної комунікаційної арени. Слідкуйте за оновленнями, адже незабаром будуть оголошені суддівські команди: Film, Film Craft, Advertising Campaigns, Radio & Audio, Print & Publishing, Design & Branding, Out Of Home та Digital & Mobile, Media, Branded Content & Visual Storytelling.

Дедлайн подачі робіт – 20 серпня.

У разі виникнення запитань, просимо звертатися до оргкомітету: Катерина Грабовська – festival@vrk.org.ua, Ольга Підгорська – project@vrk.org.ua.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Фестиваль Spikes Asia: более 70 спикеров – от рекламистов до мастеров тату и виски

Прежде всего, речь идет о лидерах рекламно-коммуникационной отрасли, таких как Рей Имамото, который рассматривает ...

Иногда лучше повторить. Honda возродила рекламный шедевр 13-летней давности (ВИДЕО)

В создании нового клипа приняло участие рекламное агентство ds+p. Как сообщает AdFreak, для создания ролика, который ...

Елка передает поздравления

Интерактивная 12-метровая ёлка появилась в самом центре Лондона, в комплексе Southbank Centre, в рамках ...

Купи сладости, диабет — в подарок

   Дизайнер попытался показать окружающим пагубное влияние сладкого на организм человека и продемонстрировать наиболее опасный и ...

Indoor цифра: и замечают, и запоминают

Более половины посетителей французских торговых центров замечают рекламу на цифровых indoor-носителях. Об этом свидетельствуют ...

Дедлайн 19-ого КМФР продовжено до 27 квітня

Оргкомітет має чудові новини для всіх тих, хто не встиг подати свої роботи на ...