Маркетинг и коммуникации - 10 основних трендів мобільного маркетингу в 2016 році
 Дослідження GlobalWebIndex показує, що молодь починаючи з 2018 року більше часу проводитиме в інтернеті, використовуючи саме мобільні пристрої, і що брендам необхідно вже зараз перебудувати свої маркетингові стратегії з урахуванням мобільної платформи як ключової у медіа міксі.
 
Тренд 1 – Від тексту до голосу: Голосовий пошук вносить революційні зміни в користуванні мобільними пристроями
 
Голосовий пошук вже вісім років доступний користувачам, але масове його використання настає лише зараз, завдяки новітнім технологіям розпізнавання та розробці сучасних додатків. Отже, брендам слід подбати про те, щоб споживачі могли легко їх знайти використовуючи саме голосовий пошук.
 
Тренд 2 – Ставайте нативними: Підлаштовуйте рекламу під контент сайтів
 
Із зростанням тенденції до блокування банерів та спливаючих вікон на мобільних пристроях нативна реклама стає все важливішою для залучення споживачів. Брендам необхідно змінити креативні підходи у своїх маркетингових стратегіях таким чином, щоб нативна реклама відповідала контенту, в якому вона з’являтиметься.
 
Тренд 3 – Розумітися на Емоджі: Бренди мають розмовляти новою мобільною мовою
 
Емоджі, тобто цифрові картинки й іконки, які відображають емоції, швидко стають частиною мови мобільних споживачів, особливо молоді. Емоджі допомагають подолати культурні і мовні бар’єри й залучитися прихильністю молодого покоління.
 
Тренд 4 – Месенджери працюють: Бренди використовують миттєві повідомлення для залучення споживачів
 
В той час як «лайки» у Facebook і Twitter поступово втрачають свою вагу для молоді,  месенджери стають платформою для більш особистих відносин із друзями й родиною. Для брендів використання платформ миттєвих повідомлень є шансом спілкуватися із потенційним покупцем напряму й персоніфіковано.
 
Тренд 5 – М-комерція персоніфікується: Індивідуальний підхід до продажу стає мейнстрімом
 
З новими цифровими можливостями споживачі все більше невдоволені автоматично генерованими рекомендаціями й шукають свій персональний підхід у виборі продукту. ZenithOptimedia очікує, що послуги «персональної опіки» над покупцем поширяться з товарів люкс на ширші категорії товарів. Індивідуальне обслуговування клієнта пропонують кілька магазинів високої моди у Європі, цю послугу зазвичай замовляють через мобільний інтернет. Ми очікуємо, що такі комбінації мобільної послуги та персонального обслуговування в реальному магазині ставатимуть все більш поширеними і популярними наступного року.
 
Тренд 6 – Мобільний гаманець: Піднесення нової мобільної платформи
 
Мобільний гаманець – технологія, яка дозволяє споживачам платити в магазині за товари та послуги з мобільних телефонів – пошириться як нова маркетингова платформа. Мобільні гаманці вже запустили Apple і Android. А Китай – лідер у їх використанні для оплат, програм лояльності, розповсюдження купонів тощо.
 
Тренд 7 – Магічна цифра 3: 3D-друк стає мейнстрімом
 
ZenithOptimedia переконаний, що протягом найближчих двох років 3D-друк здійснить революцію в наданні споживачеві продукту, який буде створений саме на його персональний запит. Ринок 3D-друку виросте в чотири рази до 2020 року. Для брендів це – нова можливість надати свій продукт швидше й дешевше, виправдавши всі очікування покупця.
 
Тренд 8 – Нові простори для брендів: Рітейл-досвід для мобільних споживачів
 
Все більше брендів створюють місця, де споживачі можуть не лише купити, але й просто ознайомитись із певним товаром фізично. Використовуючи мобільний, покупці безперешкодно здійснюють покупки в будь-який час, але інтуїція має бути підкріплена досвідом безпосередньої, а не лише віртуальної, взаємодії з брендом.
 
Тренд 9 – Обслуговуючи м-покупця: Доставка цілодобово
 
Онлайн покупці стають все більш вимогливими щодо термінів доставки товару. В ZenithOptimedia переконані, що нові технології дозволять брендам доставити свій продукт вчасно і в зручний для споживача час. Наприклад, у Норвегії один зі старт-апів розробив алгоритм на основі підходу Uber, який має забезпечити доставку протягом 90 хвилин.
 
Тренд 10 – Мобільна реальність: Доповнена реальність вже на підході
 
ZenithOptimedia вірить, що віртуальна й доповнена реальність стануть мейнстрімом для споживачів, зважаючи на запуск нових і дешевих пристроїв та розповсюдження відповідних мобільних додатків. Віртуальна реальність вже присутня як опція перегляду відео на смартфонах. А ZenithOptimedia у Великобританії показав своє перше 360-градусне відео для Nestlé у Facebook.
 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Маркетинг и коммуникации - Нас не остановят! Феминистическая кампания от Nike в Мексике

Нас не остановят! Феминистическая кампания от Nike в Мексике

Nike в Мексике возглавляет движение женщин за их права в своей новой кампании «Together ...

Маркетинг и коммуникации - Супер-креатив для супермаркетов (ВИДЕО)

Супер-креатив для супермаркетов (ВИДЕО)

В одних привлекает оптимизм, в других юмор, где-то техническое исполнение, а несколько могут похвастаться ...

Маркетинг и коммуникации - Мэрлин Мэнсон размышляет над противоречием создания Вашей собственной персоны на Cannes Lions 2015

Мэрлин Мэнсон размышляет над противоречием создания Вашей собственной персоны на Cannes Lions 2015

«Наличие онлайн-популярности не делает вас личностью в наше время», говорит Мэнсон переполненной аудитории на Cannes Lions.»В эпоху, когда каждый ...

Маркетинг и коммуникации - На Cannes Lions открыт прием работ

На Cannes Lions открыт прием работ

Главным из этих изменений является запуск новой категории — Creative Data Lion, который давно ...

Маркетинг и коммуникации - Драма со счастливым концом

Драма со счастливым концом

В трехминутном мини-фильме разыгрывается драма. Он уезжает, оставляя письмо. Она, предчувствуя худшее, оттягивает момент ...